4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

Predaj ornej pôdy Rybáre

Reality Sliač

Orná pôda | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

0.8 €/m2 1 €/m2

Novostavba RD Sliač Slnečnica – teraz veľmi výhodne

Reality Sliač

Rodinný dom | 114.5 m²

ABC realitná exkluzívne predstavuje: Nový dom vo výbornej lokalite teraz za dostupnú cenu. Získ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Sliač

385,000 € 3362 €/m²

Stavebný pozemok Sliač – 634 m², na skok Banská Bystrica aj Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 634 m²

Na predaj STAVEBNÉ POZEMKY v novej štvrti v kúpeľnom meste Sliač. Výborná poloha len 15 minút

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

145,000 € 229 €/m²

TOP LOKALITA na predaj 2-izbový byt SLIAČ

Reality Sliač

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Novinka
Novinka

Budova 75m2 vhodná na ambulanciu alebo obchod, služby

Reality Sliač

Obchodné priestory | Rybárska | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Sliač, Rybárska. Plocha: úžitková 75m2. Cena 6 €/m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Sliač

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok 1000+ m² Sliač | Ticho, súkromie, skvelá cena

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Stavebný pozemok 1000 m² Sliač | Pod 120 €/m² + súkromie Niektoré pozemky kupujete

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

148,500 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám novostavbu rodinného domu - Sliač Rybáre

Reality Sliač

Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²

V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

395,000 € 2182 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK NA SLIAČI, 861M2, SLNEČNICA

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

200,000 € 232 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | 1 m²

Súrne hľadáme 3-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na 2-3 poschodí. Platba v h

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Sliač

165,000 € 165000 €/m²

Skvelá cena- 4-izbový byt v Sliači na predaj

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Hľadáte priestranný byt v pokojnej lokalite s potenciálom vytvoriť si bývanie presne podľa vlas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sliač

193,000 € 2325 €/m²

2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | Rybárska | 58 m²

JMB Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač. Orientác

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sliač

179,000 € 3086 €/m²

Predaj stavebného pozemku Sliač

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,000 € 294 €/m²

Sliač – pozemok v intraviláne obce, výmera 552 m2

Reality Sliač

Orná pôda | Hájnická | 552 m²

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Sliač, v časti Hájniky, celková výmera 552 m2

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 27.03.2025
Pozemky na predaj Sliač

37,000 € 67 €/m²

Sliač – príjemný rodinný dom so záhradou, pozemok 662 m2 - predaj

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájniky | 110 m²

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY!!! Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prevažne zrekonš

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 18.03.2025
Domy na predaj Sliač

230,000 € 2091 €/m²

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | Gorkého | 39 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,900 € 2664 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie