Rodinný dom | 204.3 m²
Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v
Cena dohodou
Rodinný dom | 203.67 m²
Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis
Cena dohodou
Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²
Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele
36,500 € 1521 €/m²
Reštaurácia | 100 m²
Voľnébývanie.sk Predáme zabehnutú gastro prevádzku v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli
55,000 € 550 €/m²
3 izbový byt | Malohontská | 70 m²
(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal
128,500 € 1836 €/m²
3 izbový byt | Malohontská | 68 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v centre RS s balkónom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou
560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavné námestie | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné komerčné priestory na 1.poschodí historickej budovy priamo na Hl
600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis
390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Košická cesta | 750 m²
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu dve haly so spoločným, uzavretým dvorom. Sú ideálne na skla
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | 200 m²
Ponúkame Vám do prenájmu priestory, ktoré boli vytvorené pre medicinsko-kozmetickú firmu. Práve
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jánošíková | 28 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnom
280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob
250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Cintorínska | 96 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v budove a v samostatnom areály s ďalšími obchodmi a
450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | J.Bodona | 64 m²
Ponúkame na prenájom pre solventných a slušných záujemcov s pravidelným príjmom pekný, svetlý a
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkam na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichej lokalite na Rožňavskej ulic
530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud
Cena dohodou
Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory
1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²
Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač
129,900 € 1412 €/m²
Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²
Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St
100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 300 m²
Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove
Cena dohodou
1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B
48,990 € 1324 €/m²
Obchodné priestory | 72 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachá
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kurinec | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7
119,500 €
Rodinný dom | 0 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=CJIExggdq7Q ID:N012-12-ANOE Uvažujete na
246,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.