Uvoľnená rezervácia - Slnečný pozemok Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 873 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného do

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Detva

40,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ rovinatý pozemok -15€m2..HORNÝ TISOVNÍK-okr.Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,486 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok na lazoch o roz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ-MIMORIADNE ZNÍŽENÁ CENA rodinný domček-Podkriváň

Reality Detva

Rodinný dom | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný domček v Podkriváni. Prí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

63,600 € 909 €/m²

Novinka
Novinka

Wellness Detva + 9x Byty rozloha 900m2

Reality Detva

Hotel, penzión, ubytovňa | Požiarnická | 450 m²

Výnosový objekt: Wellness + 9 bytov – Detva – okamžitý cash-flow Ponúkame na predaj plne funkč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

Cena dohodou

Pozemok pod lesom 1748 m2, Skliarovo

Reality Detva

Rekreačný pozemok | Skliarovo | 1,748 m²

067-14-VLP Na predaj pozemok s malebným výhľadom pri Detve, v časti Skliarovo, situovaný na ok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Detva

47,200 € 27 €/m²

Stavebný pozemok 851 m2 ,Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 851 m²

037-14-VLPEa Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy v centre De

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Detva

67,000 € 79 €/m²

Stavebný pozemok 774 m2, Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 774 m²

036-14-VLPa EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v cent

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Detva

61,000 € 79 €/m²

Predaj priestranný rodinný dom Detva - časť Piešť II.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť II | 290 m²

Exkluzívne v TeEq Reality ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v Detve – časť Piešť II Po

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Detva

199,900 € 689 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov s dušou gazdovstva: Pokoj, súkromie a vlastná záhrada pri Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov, pokoj a priestor na vlastné hospodárenie?

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

189,900 € 1117 €/m²

člen NARKS

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 76.46 m2 , 4x loggie, okres Detva

Reality Detva

3 izbový byt | A.Hlinku | 76.46 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

123,900 € 1620 €/m²

Predaj rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v Detve.

Reality Detva

Rodinný dom | 155 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na pozemku o rozlohe 714m2 rodinný dom s letnou kuchynkou, g

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Detva

80,000 € 516 €/m²

Predaj 3-izb.bytu s lóggiami vo vyhľadávanej lokalite v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | A. Hlinku | 76.46 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s výnimočn

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Detva

123,900 € 1620 €/m²

Len u nás. Predaj pozemku v Detve-Skliarovo.

Reality Detva

Orná pôda | 6,427 m²

MM Grafic art studio s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemok nachádzajúci sa v tichej lokalit

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Pozemky na predaj Detva

Cena dohodou

Kúpa, Rodinný dom v Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Detva. Za každú ponuku Vám budem vďa

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Detva

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinného domu v obci Stará Huta

Reality Detva

Rodinný dom | Stará Huta 84 | 57 m²

HD REALITY ponúka v malebnej obci Stará Huta na predaj rodinný dom postavený v roku 1930, ktor

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

Cena dohodou

Pozemok so stavebným povolením 22200m2, Látky okr. Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

170,000 € 8 €/m²

Komerčná viacúčelová budova Piešť II Detva

Reality Detva

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 1,392 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj kome

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

189,000 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 2675 m2, Detva časť Piešť I

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,675 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rovinatý slnečný pozemok v meste Detva

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

107,000 € 40 €/m²

NA PREDAJ -POZEMOK POD KALAMÁRKOU 3069 m2 | DETVA

Reality Detva

Komerčná zóna | Nevyplnená | 3,069 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok v k.ú. Detva. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

109,900 € 36 €/m²

Dvojizbových byt ma prenájom- Detva- Obrancov Mieru

Reality Detva

2 izbový byt | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný byt v bl

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok Piešť I, Detva

Reality Detva

Orná pôda | Nezadaná | 4,903 m²

Na predaj pozemok v Detve, časť Piešť I. Slnečný a rovinatý pozemok sa nachádza ďalej od hlavne

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Detva

30.9 €/m2 31 €/m2

Len u nás. Predaj rodinný dom v Detve -časť Skliarovo.

Reality Detva

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s hospodárskou budovou a kamennou stodolou nad Detvou- časť Skli

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 22.03.2025
Domy na predaj Detva

133,500 € 742 €/m²

Predaj 3-izb.bytu s loggiou v Detve-Novosady.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 81.16 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vy

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Detva

129,500 € 1596 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie