3 izbový byt na predaj

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1438 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3 izbový byt Vyhne, 63 m2

Reality Vyhne

3 izbový byt | 63 m²

Video nehnuteľnosti: https://www.youtube.com/watch?v=tY76R7r_Ngo SLOVREAL ponúka na predaj útu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

75,990 € 1206 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL predaj 3i byt Žiar nad Hronom, 75 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,990 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na prenájom 1 izbový byt Žiar nad Hronom, 36 m2

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Novomeského | 36 m²

Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2. Byt je prerobe

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Veľký 3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 74.6 m²

Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zóna Mních v obci Kriváň

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

163,215 € 2188 €/m²

Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | 76 m²

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

222,000 € 2921 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 1-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

1 izbový byt | Kriváň | 38.79 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Kriváň

83,570 € 2154 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 74.63 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

168,104 € 2252 €/m²

2-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 56.78 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

124,117 € 2186 €/m²

Veľký 3-izbový byt s terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 104.12 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

183,604 € 1763 €/m²

Veľký 3-izbový byt s terasou a dvoma balkonmi v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 117.47 m²

Popis nehnuteľnosti Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zón

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

213,759 € 1820 €/m²

3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 69.36 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

152,718 € 2202 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s veľkou terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.94 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,364 € 1745 €/m²

REZERVOVANÝ - Štýlový 1-izbový byt v Banskej Štiavnici - Križovatka – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 38.24 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 1-izbový byt v Banskej Štiavnici, ktorý zaujme

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 2327 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 67.92 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

149,954 € 2208 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.91 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,293 € 1745 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Nový a zariadený 3-izbový byt v Kriváni

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 64.8 m²

Predstavte si, že prídete do bytu, kde je všetko pripravené. Žiadne prerábky, žiadne starosti –

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Kriváň

168,726 € 2604 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Kriváň

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 49 m²

Hľadáte bývanie v novostavbe? Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obci Kriváň

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Kriváň

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 56.57 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

123,630 € 2185 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 94.37 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

210,330 € 2229 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 65.78 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

154,680 € 2351 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ 3-izbový byt s lodžiou v pokojnej lokalite

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Limbová | 62.1 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka 3-izbový byt na predaj v pokojnej lokalite mesta Banská Bystri

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

139,900 € 2253 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Zariadený 2-izbový byt s lodžiou na ulici Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Internátna | 65.27 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s lodžiou v obľúbenej v lokalite mest

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie