PREDAJ | 1 izbový byt | SLOVENSKÁ ĽUPČA | Banská Bystrica

Reality Slovenská Ľupča

1 izbový byt | 33.22 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ 1 izbový byt v obci Sloven

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

81,750 € 2461 €/m²

PREDAJ 2 izb. apartmán Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49.73 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2-izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,900 € 3416 €/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Na predaj 1-izb byt, Banská Bystrica-Novostavba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,500 € 4466 €/m²

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

NA PREDAJ 3izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

234,900 € 3308 €/m²

Predaj 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 65 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

246,000 € 3785 €/m²

Predaj 3 -izbový byt s balkónom vo Vyhniach

Reality Vyhne

3 izbový byt | 69 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj 3 - izbový byt s balkónom vo V

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

67,000 € 971 €/m²

Na prenájom LUXUSNÝ 1,5i byt - apartmán v RD blízko centra BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 52 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom luxusný 1i - výmerou ako 2i byt

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 4 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 110 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt s 2 tera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

585,000 € 5318 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - širšie centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na prenájom priestranný 2–izbový by

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s 2 balkónmi v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Bernolákova

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63.59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom 2-izbový byt na Bernolák

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izb. tehlový byt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2749 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75.5 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt v širšom c

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

146,000 € 1934 €/m²

Predaj - 3 izbový byt- Stará Huta

Reality Stará Huta

3 izbový byt | 63.02 m²

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom s

Publikované: 08.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Huta

52,500 € 833 €/m²

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

NOVÁ CENA Apartmán na Donovaloch, okr. Banská Bystrica

Reality Donovaly

Apartmán | 69.75 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný a komfortný ap

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

239,000 € 3857 €/m²

PRENÁJOM izba v 3 izb byte, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 12 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na prenájom izbu v 3-izb. byte, typ

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

290 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt v novostavbe Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 102 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

3,600 €/m2 35 €/m2

PREDAJ 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Nálepkova ul., Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj veľmi pekný, svetlý a dobr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

116,900 € 1981 €/m²

Ocenenie nehnuteľnosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 95 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 46.17 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj nové byty v centre mesta Bans

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,500 € 4711 €/m²

PRENÁJOM - 1 izbový byt - Detva

Reality Detva

1 izbový byt | 39 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 1-izbový byt na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie