PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

TOP ponuka v Brezne: priestranný 2i byt (64 m2) v žiadanej lokalite

Reality Brezno

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

GARÁŽ Brezno - Fraňa kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM Pozemok v Brezne - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemkok v Brezne, časť Zadné Halny. Nachádza sa cca 3 km od centra n

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Brezno

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Ponúkame nebytové priestory na prenájom

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Cesta osloboditeľov | 11 m²

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Štulajterová Iveta, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PREDAJ: Polyfunkčný objekt Sokolovňa, 1395 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 1,395 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj polyfunkčný objekt Sokolovňa v š

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: Sokolovňa - hlavná sála, 815 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 815 m²

HLAVNÁ SÁLA AKO HALA? HĽADÁTE ATYPICKÝ PRIESTOR PRE SVOJE PODNIKANIE? SKLAD, HALU, VÝROBNÝ PRI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Polyfunkčný objekt B R E Z N O-Mazorníkovo

Reality Brezno

Obchodné priestory | 9. mája | 1,711 m²

DOBRÉ REALITY s.r.o. v zastúpení Adriana Strmeňová Vám ponúka na predaj komerčné a prevádzkové

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

890,000 € 520 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s rozprávkovým výhľadom v Brezne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Lúčky | 17,711 m²

Ticho, kľud a rozprávkový výhľad na celú panorámu Nízkych Tatier. Toto môže byť aj Váš pozemok,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

181,610 € 10 €/m²

Novinka
Novinka

Prevádzkový priestor so samostatným vstupom, 262 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 262 m²

HĽADÁTE IDEÁLNE MIESTO PRE SVOJU PREVÁDZKU V ŠIRŠOM CENTRE BREZNA? DOBRÉ REALITY – silná slove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

SOKOLOVŇA - PRIESTOR NA PRENÁJOM 21 m2, Brezno

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 21 m²

HĽADÁTE REPREZENTATÍVNY PRIESTOR? CHETE BYŤ NA DOBROM MIESTE, ALE NEPOTREBUJETE BYŤ PRIAMO V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 4izbový byt v novostavbe GEMINI, 91,5 m2 bez čakania, Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²

V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

259,900 € 3170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY V BREZNE

Reality Brezno

Priestor pre sklad | Cesta osloboditeľov | 63.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Brezne, Cesta Osloboditeľov 8 o ploche 63,3 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PREDAJ: Pozemok pre záhradku a relax na brehu Osikovského potoka, 1098

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,098 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj pozemok s podielom n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

7 €/m2 7 €/m2

Novinka
Novinka

PREDAJ: Pozemok pre záhradkárčenie a relax, 1125 m2, Brezno - Rohozná

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,125 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

7 €/m2 7 €/m2

Novinka
Novinka

SOKOLOVŇA - PRIESTOR NA PRENÁJOM 26 m2, Brezno

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 26 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

450 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Cesta Osloboditeľov | 12.5 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

Rodinný dom PO REKONŠTRUKCII - VÝBORNÁ CENA - BREZNO

Reality Brezno

Rodinný dom | Kiepka | 340 m²

Špeciálna Ponuka: MOŽNOSŤ VÝMENY! Ponúkame jedinečnú možnosť výmeny rodinného domu za byt v Br

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

254,000 € 776 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

Krásny rovinatý stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,982 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, veľký, rovinatý, stavebný pozemok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PRÉMIOVOU KUCHYŇOU A PARKOVANÍM

Reality Brezno

3 izbový byt | Kasárne | 66 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe, ktoré je presvetlené, prakticky riešené a pripravené k ok

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

146,900 € 2226 €/m²

Najlacnejší, exkluzívny stavebný pozemok v Kasárňach-Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Kasárne | 721 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj jeden z posledných voľných stavebných poz

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

148,000 € 205 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie