Prevádzkový areál | 2,499 m²
XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj viacúčelovú halu s nakladacími ra
228,000 € 91 €/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No
79,000 € 658 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²
BÝVAJTE INAK, BÝVAJTE V SÚLADE S KRAJINOU! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkl
35,900 € 44 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²
NEVÁHAJ A STAVAJ! ZÍSKAJ PRIJEMNÉ BÝVANIE V MALOM MESTE, S DOBROU DOSTUPNOSŤOU NA DIAĽNICU R1.
32,900 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 932 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája absolútny pokoj, príroda a výborná dos
59,000 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²
Hľadáte miesto, kde sa ráno budíte s výhľadom na panenskú prírodu a večer pozorujete hviezdy v
85,000 € 19 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 60 m²
Hľadáte únik z mesta do ticha prírody? Ponúkame na predaj menšiu poschodovú chatu na okraji Nov
89,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
PREDANÉ - Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - chalupu v krásnom prostredí na okraji mesta Nová
77,999 € 600 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Záhrbská | 85 m²
SHARK Real Vám ponúka na predaj príjemnú chalupu v časti Záhrb na Novej Bani. Chalupa sa nachád
80,000 € 941 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta minimálne 3-izbový rodinný dom ideálne v čiastočne zre
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 130 m²
PREDANÉ - Ponúkame Vám na predaj chalupu v krásnom prostredí na okraji mesta Nová Baňa časť Sta
77,999 € 600 €/m²
Rodinný dom | Hrádza | 150 m²
Hľadáte miesto, kde sa práca spája s relaxom a každé ráno vás privíta dychberúca scenéria? Ponú
209,000 € 1393 €/m²
Rekreačný pozemok | Laznícka cesta | 1,600 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 600 m² (16 árov) v atraktívnej lokalite Nová Ba
43,990 € 27 €/m²
3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z
118,000 € 1639 €/m²
Rekreačný pozemok | Tajch | 488 m²
Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch (cca 150m) ponúkame na predaj šikovný pozemok na sta
65,000 € 133 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám
55,000 € 55000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,673 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:
59,900 € 36 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
139,900 € 424 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66 m²
119,900 € 1817 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
550 €/mesiac
Rodinný dom | 115 m²
Predstavte si miesto, kde rána začínajú tichom prírody, vôňou čerstvého vzduchu a pokojom, ktor
85,000 € 739 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bernolákova | 239.88 m²
Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v historickom centre Novej Bane
Info v RK
Rodinný dom | 63 m²
Ponúkame na predaj chalupu v obci Brehy, v bezprostrednej blízkosti kráľovského mesta Nová Baňa
137,000 € 2317 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.