2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²
V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt
119,900 € 1738 €/m²
2 izbový byt | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:
109,900 € 1526 €/m²
2 izbový byt | - | 54 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,
95,000 € 1759 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²
DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný
84,000 € 1368 €/m²
2 izbový byt | 50.2 m²
♦IMG real ponúka na predaj slnečný, 2i byt v širšom centre mesta Žiar nad Hronom s priestranným
84,999 € 1693 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centr
123,000 € 1892 €/m²
2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²
Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný
89,900 € 1524 €/m²
2 izbový byt | 49.73 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr
113,000 € 1738 €/m²
2 izbový byt | 49.89 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7
89,000 € 1784 €/m²
2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes
103,000 € 1914 €/m²
2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²
Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho
128,900 € 2014 €/m²
2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt po
53,990 € 1350 €/m²
2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²
Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk
27,500 € 688 €/m²
2 izbový byt | Dr. Jánskeho | 51 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt v m
61,000 € 1196 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.