EXKLUZÍVNE na prenájom 3izb.bytu ul.THK v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | THK | 69 m²

AAA-real ponúka exkluzívne na prenájom 3izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda ul. THK . B

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 1izb.bytu v B. Bystrici ul. Mládežnícka

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | mladežnícka | 38 m²

AAA-real ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda ul. Mládež

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 2izb.bytu ul.Tulská v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 64 m²

AAA-real ponúka exkluzívne na prenájom 2izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda ul. Tulská

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v centre mesta časť FORTNIČKA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 62 m²

AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v centre mesta časť

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME NA PRENÁJOM - Exkluzívne na prenájom 3 izbový byt na Tulskej ulici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 64 m²

AAA-real, Vám exkluzívne ponúka : na prenájom 3 izbový byt ,, zvolenský typ ,, v Banskej Bystri

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívne : Na prenájom pekný 2,5 izbový byt na Fončorde – Okružná ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

AAA-Real, exkluzívne ponúka na prenájom : pekný 2,5 izbový byt v mestskej časti Fončorda na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ – na prenájom 2- izbový byt v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase s parkovacím miestom.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medená | 58 m²

AAA-real®,exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt typu v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom krásny byt v novostavbe , lokalita Radvaň vedľa Kauflandu Dlhá ul.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dlha | 64 m²

AAA-real, ponúka na prenájom krásny byt 2+KK v novostavbe s výmerou 64m2 nachádzajúci sa na 4.

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM : 2 izbový byt v NOVOSTAVBE RUDLOVSKÝ POTOK

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Rudlovská | 60 m²

AAA-real, Vám ponúka : na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE RUDLOVSKÝ POTOK Banskej Bystrici

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne: Pekný trojizbový izbový byt v novostavbe na ulici Nad Plážou v mestskej časti Belveder

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 72 m²

AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt, nachádzajúci sa na ulici Nad Pláž

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 3889 €/m²

Na prenájom: pekný kompletne zariadený 2-izbový byt v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Janka Jesenského | 55 m²

AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v blízkosti centra m

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt v Radvani na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 60 m²

AAA-Real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej č

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom: kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 55 m²

AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v centre mesta Žiar

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám 3-izbový APARTMÁNOVÝ BYT s garážovým státim v AD Kamzík

Reality Donovaly

3 izbový byt | 72.4 m²

AAA-real, ponúka na predaj pekný 3-izbový apartmán (BYT) v bytovom dome AD KAMZÍK na Donovaloch

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 3439 €/m²

EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM nadštandardne zariadený byt v NOVOSTAVBE s parkovacím miestom.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Jedľová | 85 m²

AAA-real®,exkluzívne ponúka na prenájom KRÁSNY nadštandardne zariadený 4 -izbový byt v NOVOSTAV

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM nadštandardne zariadený byt s dvoma garážovými státiami v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bronzova | 81 m²

AAA-real®, ponúka na prenájom KRÁSNY nadštandardne zariadený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE na Pršia

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt PRENÁJOM - Radvaň BB

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

Ponúkam na prenájom veľký 2 izbový byt s lodžiou, pôvodný, čiastočne zariadený, ktorý je voľný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Krásny 3 izbový byt v Brezne časť Mazornikovo.

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt typu (veľká) NKS (70 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,000 € 1757 €/m²

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Krásny kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77.32 m²

Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, kompletne zreko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

175,000 € 2263 €/m²

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 5211 €/m²

SLOVREAL na predaj veľký 3-izbový byt časť IBV v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

SLOVREAL ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

183,000 € 2080 €/m²

SLOVREAL: Predaj 3 - izbového bytu v Detve

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², situovaný na 4. p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

119,999 € 1667 €/m²

SLOVREAL - na predaj 2 izbový byt Zvolen, 64 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 64.4 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/orjXs3yZEII?feature=shared SLOVREAL: Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 2329 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie