Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt

Reality Rapovce

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte kľudné bývanie na vidieku v blízkosti Lučenca? *kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rapovce

70,500 € 766 €/m²

PREDAJ: 3i s balk. 67 m2 rekonštrukcia; Uhlisko-Banská Bystrica; 205.000 €

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 66.69 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 66,69 m2 na UHLI

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

205,000 € 3074 €/m²

Priestranný 3i byt s výhľadom a nízkymi nákladmi – BB, Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Povstalecká cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný a dobre dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 3000 €/m²

Predaj 1-izbového bytu – Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 40 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Lučenec, časť Rúbanisko II, s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1625 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový 68m2 byt – Kalinovo

Reality Kalinovo

2 izbový byt | Bystrinská | 68 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí len otočiť kľúčom a bývať? Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Kalinovo

87,000 € 1279 €/m²

Nezvyčajná nehnuteľnosť za nezvyčajnú cenu v bezprostrednom centre Lučenca

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica partizánska | 125 m²

Štýl, priestor a výnimočnosť v centre Lučenca – štvorizbový byt, ktorý má charakter Ak hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

285,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Banská Bystrica, byt by mal byť r

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

200,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Sliač

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2 izbový byt v meste Revúca. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žarnovica

Reality Žarnovica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt v meste Žarnovica. Najlepšie s balkó

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žarnovica

60,000 € 1200 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 55 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

75,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

1 izbový byt | 35 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Hnúšťa v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

25,000 € 714 €/m²

Na predaj 2i byt 50m2 v pôvodnom stave s lodžiou - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.89 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,000 € 1784 €/m²

Tureality ponúka na predaj 2i byt v širšom centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58.8 m²

Tureality ponúka na predaj momentálne nebytový priestor o výmere 58,8 m² avšak vo výbave bytu n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,000 € 2194 €/m²

Predávame 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v srdci Nízkych Tatier

Reality Bystrá

2 izbový byt | 66.92 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

175,000 € 2615 €/m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Tulská | 60 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v parkovacom dome na vyhľadávano

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom príjemný a priestran

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ 2 izb. apartmán Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49.73 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2-izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,900 € 3416 €/m²

Predaj 3 -izbový byt s balkónom vo Vyhniach

Reality Vyhne

3 izbový byt | 69 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj 3 - izbový byt s balkónom vo V

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

67,000 € 971 €/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie