2 izbový byt | Horná | 86.5 m²
Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²
Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono
209,000 € 2398 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²
HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking
199,000 € 2602 €/m²
4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²
Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis
230,000 € 2762 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč
219,000 € 3422 €/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 85 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan
258,000 € 3035 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.
105,000 € 1909 €/m²
1 izbový byt | 41.25 m²
Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s
99,900 € 2422 €/m²
1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²
Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v
131,850 € 3587 €/m²
2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro
187,402.8 € 2295 €/m²
3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
180,000 € 2195 €/m²
4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²
Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr
569,900 € 2856 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²
249,900 € 3783 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²
Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam
218,018 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²
209,039 € 3432 €/m²
3 izbový byt | 101.5 m²
INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr
355,261 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²
365,520 € 4524 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za
105,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Družby | 72.41 m²
NA PREDAJ: Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt (62,30 m2) s veľkou lodžiou – Banská Byst
258,000 € 3563 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.