ZNÍŽENÁ CENA! NADŠTANDARDNÝ 3i BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Baloň

3 izbový byt | Hlavná | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tich

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Baloň

99,999 € 1471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-iz. byt v centre Strážskeho – skvelá investičná príležitosť s krásnym výhľadom

Reality Strážske

3 izbový byt | 58 m²

F025-113-STEC Hľadáte praktické bývanie v centre mesta alebo zaujímavú investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Strážske

87,690 € 1512 €/m²

3 izbový byt (+polizba šatník/pracovňa) 74 m², Sereď + 3D

Reality Sereď

3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²

F008-113-SIRA3a Na predaj 3,5 izbový byt v meste Sereď, na ulici Dionýza Štúra. ROZLOHA: • ro

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

PONUKA NA PREDAJ 3-izbový byt, Školská ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Školská | 66 m²

​Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt sit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sobrance

102,500 € 1553 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 0 m²

F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

243,000 €

Na predaj 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Dr. Št. Osuského | 64 m²

F053-113-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa bytu ponúkame na predaj 3 izbový byt v Brezovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

88,900 € 1389 €/m²

Veľký trojizbák v centre

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

F035-113-TAKO ROZHODLI STE SA BÝVAŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV? Finanzpartner reality vám ponúk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,700 € 1553 €/m²

Trojizbový byt, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

Miestnej podnikateľke pomáham obstarať vhodný 3-izbový byt v Humennom. Nechce zdĺhavo a pracne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

Na predaj trojizbový byt Trebišov, ul. Berehovská

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 0 m²

F227-113-LEK Realitná kancelária Finanzpartner reality vám 3-izbový byt s rozlohou 70 m² na Be

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

Predaj veľký 3 izbový byt - LEVICE (116-113-MIJKa)

Reality Levice

3 izbový byt | 0 m²

🟢 NA PREDAJ – Veľký 3-izbový byt v Levice – Sídlisko Vinohrady (ul. Pri tehelni) 79 m² | 7/7 po

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 €

Slnečný 3-izbový byt s balkónom v Gemerskej Hôrke -NA PREDAJ

Reality Gemerská Hôrka

3 izbový byt | 0 m²

ID029-113-LECSa: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbovy byt nachádzajúci sa v obci Gemerská Hôr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Gemerská Hôrka

59,000 €

Pozoruhodné 3izbové bývanie blízko centra (006-113-JFE)

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Predaj, 3izb.byt, 69m2, Kysucké Nové Mesto (805-113-JAS)

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Revolučná | 69 m²

805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 2319 €/m²

030-113-PAMA Nitra - Diely-Viničky - krásny výhľad na Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Viničky | 64 m²

Ponúkame na predaj svetlý a udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 64 m² (vrátane pivnice) a s pries

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Apartmán s liečivou klímou

Reality Štós

3 izbový byt | 0 m²

Na predaj priestranný 3-izbový slnečný apartmán s krásnym výhľadom na Štóssku dolinu, v zateple

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Štós

Cena dohodou

Predaj, 3 izbový byt - Levice (008-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerov 79 m² na prízemí bytového domu, ktorý pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 €

Predaj 3 izbový byt - LEVICE (111-113-MIJK)

Reality Levice

3 izbový byt | Štúrova | 63 m²

🟢 NA PREDAJ – 3-izbový byt v centre Levíc, Štúrova ulica Ponúkame na predaj pekný, čiastočne z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1524 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt, 72m2, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 0 m²

REZERVOVANÝ 034-113-BEBR Investujte do nehnuteľnosti. Na predaj mám pre vás 3 izbový priestr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 €

Na predaj 3-izbový byt Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Trenčianske Teplice | 64 m²

253-113-MACHO Ponúkame štýlový a útulný 3-izbový byt s výmerou 64 m² na 3. poschodí bytového d

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

128,000 € 2000 €/m²

044-113-PAMAa 3,5-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA KLOKOČINE

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina – Partizánska ulica. Byt s v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,000 €

Nitra CENTRUM 3 i byt, 2 x balkón, pivnica ID 614-113-MIG

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

614 -113– MIG Nitra CENTRUM – Staré Mesto 3 i byt, 2 x balkón, pivnica... Na predaj 3 – izbo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Exkluzívne predaj, 3 izbový byt - Levice (019-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 62 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 62 m², ktorý prešiel rekonštrukciou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1935 €/m²

Útulný 3.izbový byt na predaj-Fiľakovo

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | Farská Lúka | 67.53 m²

ID:215-113-VETOE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=jsgzMTS4Tjw 3D OBHLIADK

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

63,000 € 933 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie