ZNALECKÝ POSUDOK 3-izbový byt s loggiou na predaj v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 1790 €/m²

Predaj veľkometrážny | 3-izbový byt | 79 m² | Vyvýšené prízemie | Pivnica + Komora + Šatník | centrum mesta Prievidza ul. Sv. Cyrila

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²

Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

117,000 € 1481 €/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt Vrútky veľkometrážny s krásnym výhľadom 3D prehliadka

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Vrútok – u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Byt v centre Galanty s potenciálom–bývanie alebo investícia

Reality Galanta

3 izbový byt | 65 m²

Byt v centre Galanty s obrovským potenciálom – bývanie alebo investícia NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

125,800 € 1935 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt - ul. Mostová

Reality Šaľa

3 izbový byt | Mostová | 68 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj príjemný 3 izbový byt na Mostovej ulici v Šali. Rozloha :68m² Posch

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šaľa

117,999 € 1735 €/m²

Rezervované-Predáme 3-izbový byt Šaľa/Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | 64 m²

Lenyo vám ponúka 3-izbový byt v mestskej časti Šaľa/Veča - ulica Nitrianska. Byt sa predáva za

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

112,222 € 1753 €/m²

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

REZERVOVANÉ: Tehlový 3-izbový byt s lodžiou, vl. kúrenie, veľký dvor, Nemšová časť Kľúčové

Reality Nemšová

3 izbový byt | Stromová | 108 m²

Exkluzívne iba u nás vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou (76 m2) s vlastn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nemšová

119,000 € 1102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaná nehnuteľnosť

Reality Senica

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Byt je stave holobyt určenom na modernizáciu. V rámci prípravy na modernizáciu boli realizované

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senica

115,900 € 1566 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách-PREDANÉ

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 75.5 m²

3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – vo Vyšných Hágoch, vhodný na bývanie, ale

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,000 € 2305 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Na predaj 3-i byt v obľúbenom Petržalskom Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3540 €/m²

Novinka
Novinka

TOP ponuka! Priestranný 3-izbový byt s balkónom, 78m2, Sihoť I,Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom o celkovej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2178 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 3-IZBOVÝ BYT v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Karpatská | 71.39 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou výmerou 71,39 m2 vo vyhľadávanej, tichej lokalit

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt, Košice Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bašťovanského | 65 m²

Bc. Alena Kimlerová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 - 3i byt v lokalite Košice-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 60 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj skvelú investičnú prílež

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

198,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, loggia, klimatizácia, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šamorín

182,000 € 2716 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou - REZERVOVANÝ

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 61 m²

Na predaj je zariadený 3-izbový byt na ul G. Klapku s logiou o rozlohe 61,37 m2. Zabezpečíme k

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1557 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3399 €/m²

Predám 3 izbový byt 64 m2, balkón, sídlisko Šváby, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Švabská 55 | 64 m²

JKV REAL ponúka na predaj tento príjemný 3 izbový byt s výmerou 65 m2, situovaný na 1. poschodí

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2484 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie v srdci Starého Mesta môže byť realitou!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 65 m²

V srdci bratislavského Starého Mesta sa ponúka byt, ktorý v sebe nesie charakter pôvodnej mests

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,990 € 4969 €/m²

Novinka
Novinka

3 - izbový byt v lukratívnej lokalite Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Belanská | 76 m²

ID: N002-113-PEDU Naša realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj jedninečný 3 izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

173,999 € 2289 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie