PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite | Trebišov, ul. Hodvábna | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v pok

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1969 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top
Top

Sklad pre želenice, prevádzka predaj, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | 0 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj sklad (prekládka pre železnice) pri

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

295,000 €

Na predaj 2 haly s pozemkami o výmere 8698 m2, Trebišov

Reality Trebišov

Výrobný objekt | 1,598 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj 2 haly s pozemkami v meste Trebišov

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

750,000 € 469 €/m²

Na predaj Colný sklad s výrobnými priestormi, 26442 m2, Trebišov

Reality Trebišov

Výrobný objekt | 0 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj colný sklad s výrobnými priestormi.

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

1,980,000 €

NA PREDAJ POZEMOK V INTRAVILÁNE 12.778 m2 TREBIŠOV CUKROVAR

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Cukrovarská | 12,778 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Tr

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

4.9 €/m2 5 €/m2

TEHLOVÝ 2-IZB.BYT CENTRUM TREBIŠOVA + BALKÓN + PIVNICA 68 m2

Reality Trebišov

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ul. T.G. Masaryka v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,500 € 1716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM DIELŃA/SKLAD + KANCELÁRIA *58 m2* TREBIŠOV

Reality Trebišov

Priestor pre sklad | M.R.Štefánika | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na prenájom podnikateľské/skladovacie priestory na ul. M.R.Štefánika v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trebišov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ JEDNOPODLAŽNÝ ROD.DOM SO ZÁHRADOU, ČSA, TREBIŠOV

Reality Trebišov

Rodinný dom | Československej armády | 130 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový rodinný dom v severnej časti mesta Trebišov, na ul. Československ

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebišov

149,900 € 1153 €/m²

VEĽKÝ 4-IZB.BYT PO REKONŠTRUKCII, TREBIŠOV CENTRUM, 92 m2

Reality Trebišov

4 izbový byt | Berehovská | 92 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj väčší 4-izbový byt na ul. Berehovskej v Trebišove. - podlahov

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

Dom, kde po práci nevypínate len mobil, ale aj hlavu, pri zimáku ;)

Reality Trebišov

Rodinný dom | Gaštanová | 106.2 m²

V jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Trebišov, pri zimnom štadióne a mestskom parku, na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebišov

275,000 € 2589 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v meste Trebišov, ul. Pribinova

Reality Trebišov

Rodinný dom | Pribinova | 90 m²

Páči sa Vám predstava bývania v rodinnom dome? Tak je táto ponuka práve pre Vás. Realitná spol

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Domy na predaj Trebišov

150,000 € 1667 €/m²

PONÚKNITE 3-izbový byt v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta 3-izbový byt môže byť aj v pôvodnom stave stave. Pref

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na kúpa Trebišov

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE TREBIŠOVA

Reality Trebišov

2 izbový byt | Jána Husa | 55 m²

EXKLUZÍVNE Shark Real ponúka na predaj – ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE TREBIŠOVA Hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

89,500 € 1627 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Trebišov-Ternavská

Reality Trebišov

3 izbový byt | Ternavská | 70.5 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real ponúka na predaj krásny a moderne zariadený 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

136,000 € 1929 €/m²

PREDANÉ !!!Na predaj 3-izbový byt zariadený na ulici Komenského v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Moderne zrekoštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Komenského, v Trebišove. Shar

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

125,000 € 1953 €/m²

Rodinný dom s prístavbou

Reality Trebišov

Rodinný dom | Budovateľská | 756 m²

Rodinný dom v tichej lokalite – Trebišov, ulica Budovateľská SHARK REAL ponúka na predaj útu

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Trebišov

220,000 € 291 €/m²

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – TREBIŠOV, UL. KOMENSKÉHO

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 72 m²

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – TREBIŠOV, UL. KOMENSKÉH

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,500 € 1854 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt v centre mesta Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

EXKLUZÍVNE: SHARK REAL Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

78,500 € 1510 €/m²

Na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite pri Trebišove

Reality Trebišov

Rodinný dom | Cukrovarská | 510 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný tehlový rodinný dom situovaný

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebišov

136,000 € 267 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre mesta Trebišov – 52 m²

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

EXKLUZÍVNE: SHARK REAL Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

78,500 € 1510 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Komenského v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 63.86 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real Vám ponúka na predaj svetlý, priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-i

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

125,900 € 1972 €/m²

Na Predaj 3- izbový byt na ulici Kpt. Nálepku v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 72 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

123,500 € 1715 €/m²

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1-izbový byt na ulici Škultétyho v Trebišove

Reality Trebišov

1 izbový byt | Škultétyho | 35 m²

EXKLYZÍVNE: Shark real Vám ponúka na predaj: 1-izbový byt s podlahovou plochou 38 m², na ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

76,500 € 2186 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie