Predaj: 3 izbový byt, 69,66 m2, Čadca ( 230-113-MACHa)

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 69.66 m²

( 230-113-MACHa) Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Čadci, sídlisko Kyčerka. Plocha bytu: 69,66m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Čadca

145,000 € 2082 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Terasa , ihneď voľný!

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ľudová | 64 m²

Proximity real ponúka exkluzívne na predaj, veľmi príjemný 3-izbový byt na Terase – ulica Ľudov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,999 € 3359 €/m²

Novinka
Novinka

3,5 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 73 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica. Byt má 73,21 m2 a nachádza sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2301 €/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS- predám 3-izbový byt, Košice Terasa, 70m2, Sokolovská Košice, neďaleko nemocnice L.Pasteura

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3,5-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na ulici ČSLA v Šali. Ideálny na bývanie aj prenájom!

Reality Šaľa

3 izbový byt | Čsl. armády | 72 m²

Hľadáte bývanie, kde sa môžete okamžite nasťahovať bez veľkých investícií, no zároveň si byt vi

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

139,900 € 1943 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita, 80m2

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 88 m²

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita Na predaj: 3-izbový byt s čarovnou atmosfér

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Predaj 3 izbový byt, ul. Štúrova, Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Štúrova | 72 m²

ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,000 € 1778 €/m²

NEO | priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

3-izbový tehlový byt so záhradou v obci Gbelce

Reality Gbelce

3 izbový byt | 55.76 m²

Moderné Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt so záhradou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Gbelce

63,000 € 1130 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

98,000 € 1556 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1380 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Sečovce, po rekonštrukcií, vo vyhľadávanej lokalite, k dispozícií ihneď

Reality Sečovce

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mária Harbulová, kontakt: 0902 498 388, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sečovce

112,950 € 1661 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Priestranný 3 izbový byt v srdci mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Eva Tauchmanová, kontakt: 0944 240 306, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1494 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Smolenice, v centre obce, so záhradkou

Reality Smolenice

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smolenice

134,900 € 1927 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

96,990 € 1865 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt + polizba Sereď, ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: GA-72

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 € 1920 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poproč - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poproč

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miroslav Klapáč, kontakt: 0950 433 990, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poproč

69,990 € 986 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec, Sokolská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

188,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bardoňovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bardoňovo

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardoňovo

48,500 € 683 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky III, po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Vinohrady, praktická dispozícia, pokojné bývanie, možnosť kúpiť aj so zariadením v cene

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Teplická

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 3967 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, Dohoda možná

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Fučíkova | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72043

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,999 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie