Moderný 3- izbový byt s balkónom na Mierovej ulici, Strážske

Reality Strážske

3 izbový byt | - | 71.84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a prakticky riešený 3- izbový byt, ktorý vďaka zmene dispoz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

119,900 € 1669 €/m²

3-iz. byt v centre Strážskeho – skvelá investičná príležitosť s krásnym výhľadom

Reality Strážske

3 izbový byt | 58 m²

F025-113-STEC Hľadáte praktické bývanie v centre mesta alebo zaujímavú investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

87,690 € 1512 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt Strážske – Mierová

Reality Strážske

3 izbový byt | Mierova | 1 m²

ID:9897 Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Strážskom: - byt je po rekonštrukcii – vhodný k ok

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Strážske

87,900 € 87900 €/m²

PREDAJ MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝCH BYTOV V STRÁŽSKOM (BYT F)

Reality Strážske

3 izbový byt | Pod hradom | 78 m²

MEGA realitná kancelária Vám PONÚKA jedinečnú príležitosť na MODERNÉ BÝVANIE v meste STRÁŽSKE v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

150,000 € 1923 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝCH BYTOV V STRÁŽSKOM (BYT H)

Reality Strážske

3 izbový byt | Pod hradom | 79 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

169,000 € 2139 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ NOVÝCH BYTOV s terasou a záhradou v meste STRÁŽSKE (byt A)

Reality Strážske

3 izbový byt | Pod Hradom | 88 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

182,000 € 2068 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (776)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie