HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Tisovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

3 izbový byt | Daxnerova | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-71218

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Tisovec

37,999 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,900 € 1618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Veľký Grob - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Grob

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Grob

119,900 € 1642 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: MY-7

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

84,900 € 1306 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Ludvika Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

95,000 € 1357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bánovce nad Bebravou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

107,400 € 1557 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Švedlár

Reality Švedlár

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Švedlár

59,500 € 944 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

83,000 € 1258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Pod Vŕšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Námestie Matice Slovenskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,000 € 2012 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žilina, Staré mesto

Reality Žilina

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

201,900 € 2804 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

105,500 € 1529 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, slnečný s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | 66 m²

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,990 € 1060 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 86 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,500 € 4064 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezno, Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1614 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky V, Súkennícka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka | 78 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,500 € 1276 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, L. Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 83 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

105,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, Trieda 1. mája - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,900 € 1690 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Zdena Rybárová, kontakt: 0949 202 640, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Handlová

94,300 € 1257 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovská Porúbka, U Úpuste - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovská Porúbka

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovská Porúbka

114,500 € 1363 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trenčín, Halalovka

Reality Trenčín

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: TN-

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

163,000 € 2470 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poprad, Kvetnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky V

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

104,990 € 1364 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie