PONUKA NA PREDAJ 3-izbový byt, Školská ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Školská | 66 m²

​Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt sit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sobrance

102,500 € 1553 €/m²

na predaj: 3-izbový byt Tyršova ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 78 m²

ID:360 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 78 m², nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

122,900 € 1576 €/m²

Na predaj veľký priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Sobrance.

Reality Sobrance

3 izbový byt | 78 m²

ID: 304 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj veľký priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonš

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

127,900 € 1640 €/m²

ID-3089 NA PREDAJ Moderný 3-izbový byt Sobrance – ŠKOLSKÁ

Reality Sobrance

3 izbový byt | Školská | 1 m²

ID:3089 Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichom a príjemnom

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Sobrance

125,900 € 125900 €/m²

Projekt MORSKÉ OKO Sobrance - predaj 3 izbového bytu

Reality Sobrance

3 izbový byt | 71.97 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie priamo v centre Sobraniec? Projekt MORSKÉ OKO Sobrance prin

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sobrance

180,925 € 2514 €/m²

Klimatizovaný 3-izbový byt v Sobranciach, top ponuka!

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 65 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa v meste

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sobrance

89,900 € 1383 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie