Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Michalovskej ulici v Sobranciach, ktorý je vďaka svojej
85,000 € 850 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,574 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
100,000 € 22 €/m²
Rodinný dom | Hollého | 91.8 m²
100 rokov histórie v centre Sobraniec | Výnimočný rodinný dom na predaj Niektoré domy ponúkajú
149,000 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 210 m²
Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Sobrance. - st
185,000 € 881 €/m²
Rodinný dom | 324 m²
Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Komárovce, id
225,000 € 694 €/m²
Obchodné priestory | 131 m²
F077-15-ERSRE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozostavanú budovu v centre mesta Sobrance. Nov
85,000 € 649 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
F191-12-LEKE Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom
137,999 € 767 €/m²
3 izbový byt | Školská | 66 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt sit
102,500 € 1553 €/m²
1 izbový byt | Sobrance | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta jednoizbový byt v meste
Cena dohodou
1 izbový byt | Sobrance | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre klienta byt v meste Sobrance, Strážske, Vra
40,000 €
Rodinný dom | Štúrova | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný d
185,999 €
3 izbový byt | Tyršova | 78 m²
ID:360 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 78 m², nac
122,900 € 1576 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²
ID: 249 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Komárovce, časť Sobrance, vhodn
24,900 € 33 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 55 m²
ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú
47,900 € 871 €/m²
2 izbový byt | Tibavská | 55 m²
ID:506 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2,5-izbový byt v meste Sobrance, ktorý sa nachádza na 3.
67,900 € 1235 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
ID: 304 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj veľký priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonš
127,900 € 1640 €/m²
Garáž | Tyršova | 18 m²
ID:434 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj garáž nachádzajúcu sa v meste Sobrance, na Tyršovej
25,900 € 1439 €/m²
2 izbový byt | Nám. slobody | 50 m²
ID: 321 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
ID: 301 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekon
114,900 € 958 €/m²
Obchodné priestory | Štefánikova 9 | 339 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj podnikateľské priestory na ul. 1.mája v Sobranciach. P
205,000 € 605 €/m²
Rodinný dom | Tyršova | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 1093 m2 vo vyhľadávanej
141,990 € 1775 €/m²
3 izbový byt | Školská | 1 m²
ID:3089 Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichom a príjemnom
125,900 € 125900 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 1 m²
ID:3634 Ponúkame na prenájom pekný, novozrekonštruovaný 2-izbový byt v meste Sobrance na ulici
490 €/mesiac 490 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Komenského | 1 m²
ID: 7297 2-izbový byt na Komenského ul. v Sobranciach: -byt v osobnom vlastníctve sa nachádza
48,900 € 48900 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.