NA PREDAJ: Štýlový a priestranný 3i byt na sídlisku Juh – TV

Reality Trebišov

3 izbový byt | 74 m²

Chcete bývať v štýlovom byte s minimálnou investíciou do prerábky? Realitný kancelária Nové býv

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trebišov

107,490 € 1453 €/m²

REZERVOVANÉ. EXKLUZÍVNE na predaj atraktívny 3 izbový byt, Humenné (N269-113-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | SNP | 0 m²

N269-113-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE EXKLUZÍVNE pon

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 €

REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izbový byt, Sídl. Pod Sokolejom, Humenné (N016-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

N016-MIM Rýchly obchod, spokojnosť na obidvoch stranách! Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

3 izbový byt, ulica Obrody, Košice Terasa N004-113-IVANE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody 209/9 | 68.03 m²

N004-113-IVANE Exkluzívne Vám ponúkam priestranný 3 izbový byt v samotnom srdci sídliska Ter

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

205,000 € 3013 €/m²

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA. Na predaj veľký 3 izbový byt, Humenné (N042-113-MABA)

Reality Humenné

3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²

N042-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Informácia o cene na vyžiadanie v RK. Real

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

Predaj-3 Byt v centre Trebišova

Reality Trebišov

3 izbový byt | Beherovská | 70 m²

Práve pre Vás pripravujem na predaj 3 IZBOVÝ BYT (2 veľké izby s dvojitými dverami + 1 menšia i

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,750 € 1396 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Michalovce (N048-113-MABA)

Reality Michalovce

3 izbový byt | 0 m²

N048-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky Realitná kancelária Nové bývanie reality Hume

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

123,000 €

REZERVOVANÉ,3-izbový byt v centre-Želiezovce N224-113-FRADE3

Reality Želiezovce

3 izbový byt | Slnečná | 81.62 m²

N224-113-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/7dcf9082-fe8f-454b-ade7-d01

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

125,000 € 1531 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ,3-iz. byt s loggiou a kumbálom-Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 0 m²

N222-113-FRADE Ponúkame vám na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou a kumbálom v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levice

111,000 €

3-izbový byt so záhradkou

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v tichej a obľúbenej lokalite Spišské Vlachy. Nehnu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 €

Predané Čokoláda 3izb byt-sídlisko III. (F733-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostejovská | 75 m²

(F733-113-ANM) Rezervované - 3izb byt na najlepšom mieste sídliska III., ktorý určite nepýta

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,900 € 2399 €/m²

3 izbový byt (+ polizba) 78 m² v meste Nitra, Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 0 m²

F028-113-SIRAa Na predaj 3,5 izbový byt s potenciálom na 4 izby v meste Nitra, časť Klokočina,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 €

3 izbový prerobený byt, MDŽ, Šurany

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 62 m²

F432-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Šurany, na ulici MDŽ. ROZLOHA: • rozloha bytu - 6

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šurany

131,000 € 2113 €/m²

F135-113-KISO Na predaj 3 izbový byt v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priateľstva | 76 m²

F135-113-KISO Hladáte ideálne bývanie pre rodinu? Práve pre vás ponúkame na predaj slnečný a d

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

Rezervé! Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom- Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Nám. 7. apríla | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 62m2, ktorý sa nachádza na 7. poschodí bytového domu v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

83,000 € 1339 €/m²

Byt s dušou a pohodou – v srdci Galanty, Clementisové sady

Reality Galanta

3 izbový byt | Clementisove Sady | 70 m²

Útulný 3-izbový byt s balkónom v centre Galanty – Clementisové sady V exkluzívnom zastúpení ma

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 1986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Baloň

3 izbový byt | Hlavná | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tich

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Baloň

99,999 € 1471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

3 izbový byt | 444 m²

F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

549,000 € 1236 €/m²

NOVINKA! Predaj 3 izbový byt Šaľa s balkónom a komorou

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 66 m²

🔑 Moderné bývanie s nízkymi nákladmi – 3-izbový byt s loggiou Hľadáte domov, ktorý kombinuje k

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šaľa

126,000 € 1909 €/m²

Predaj 3 izbový byt, M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 81 m²

F015-113-DIBEa Na predaj 3 izbový byt v meste Levice, M. R. Štefánika. ROZLOHA: - výmera -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

126,000 € 1556 €/m²

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie