Očarujúce podkrovné bývanie! 3-izbový zateplený tehlový BYT s 2 garážovými státiami v Modre-Kráľovej, 96,5 m²

Reality Modra

3 izbový byt | 96.5 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový podkrovný byt v zateplenom tehlov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Modra

200,000 € 2073 €/m²

TRINITY - Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Neďaleko centra | 57.12 m²

TRINITY - Ponúkame na predaj 3-izbový byt neďaleko centra v Nových Zámkoch. Byt je pôvodne 2-iz

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 2171 €/m²

Rezervovali sme chyžku na Fialkovej

Reality Michalovce

3 izbový byt | Fialková | 73.55 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Rezervovali sme 3i chyžku - Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 74.23 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byty

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Čiastočne prerobený 3 izbový byt s loggiou na Českej ul. v Komárne VII. sídlisko DOHODA MOŽNÁ!

Reality Komárno

3 izbový byt | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt s loggio

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Komárno

105,000 € 1615 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt s garážou (66 m²) R. Dúbravca, Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | R. Dúbravca | 60 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici R. Dúbravca v úplnom centr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

155,000 € 2583 €/m²

člen NARKS

100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 3-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

3 izbový byt | Pánsky háj | 67.6 m²

Moderný 3-izbový byt v Kanianke – bývanie snov v projekte PÁNSKY HÁJ II Predstavte si život, k

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Kanianka

211,000 € 3121 €/m²

VYHLIADKA BOJNICE - Jedinečný 3-izbový byt s nezameniteľným výhľadom

Reality Bojnice

3 izbový byt | Rekreačná | 64.88 m²

VYHLIADKA BOJNICE - moderný a komfortný domov v srdci prírody. Predstavujeme vám štýlový 3-iz

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bojnice

219,000 € 3375 €/m²

LÚČKY Prievidza, blok A – Priestranný a moderný 3-izbový byt s terasou

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 82.51 m²

Objavte svoj nový domov v projekte LÚČKY Prievidza – 3-izbový byt s priestrannou terasou v blok

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prievidza

179,000 € 2169 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový tehlový byt vo Vrútkach

Reality Vrútky

3 izbový byt | 59 m²

PRÍJEMNÉ BÝVANIE V TEHLOVOM BYTOVOM DOME – 3-IZBOVÝ BYT VRÚTKY Hľadáte kvalitné bývanie v ticho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Vrútky

139,000 € 2356 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT – JILEMNICKÉHO, STROPKOV

Reality Stropkov

3 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Chcete bývať ako prví v úspornom byte po úplne novej, kvalitnej a kompletnej rekonštrukcii, v k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Stropkov

79,000 € 1254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 -izbový byt v projekte NOVÉ GAJARY - SKOLAUDOVANÉ

Reality Gajary

3 izbový byt | Športová | 75.41 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt v projekte NOVÉ GAJARY. NOVÉ GAJARY je moderný bytový komplex

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na predaj Gajary

178,035 € 2361 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA _ Na predaj 3 - izbový byt v Kuklove v pôvodnom stave !!!

Reality Kuklov

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

3-izbový byt s garážou a balkónom v Kuklove Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Kuklov

65,000 € 903 €/m²

SÚRNE- hľadáme na kúpu/predaj 3.izb.byt celé Záhorie

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 70 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 3. izb.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Malacky

180,000 € 2571 €/m²

PREDPREDAJ 3 izbových bytov v novostavbe na HURBANOVEJ ulici- Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hurbanova | 73 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na HURBANOVEJ ulici, s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trebišov

143,370 € 1964 €/m²

PREDPREDAJ - 3 izbové byty - novostavba Muškátová - Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Muškátová | 97 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na Muškátovej ulici -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

190,999 € 1969 €/m²

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE – PREDAJ 3 i byt, STARÉ SÍDLISKO ul. Svätoplukova/PRIEVIDZA/ – 66 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Svätoplukova | 66 m²

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE – PREDAJ 3 i byt, ul. Svätoplukova/PRIEVIDZA/STARÉ SÍDLISKO – 66 m2 Byt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1439 €/m²

Rezervovaný, predaj, 3 izbový byt, lodžia, ul. Južná, Kežmarok, okres Kežmarok

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Južná | 78 m²

Rezervovaný, predaj, 3 - izbový byt, 74,02 m2, ul. Južná, Kežmarok, okres Kežmarok Realitná

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Kežmarok

Info v RK

NOVÁ CENA! Na predaj 3-izbový byt v Leviciach – Vinohrady

Reality Levice

3 izbový byt | 78.57 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt v lokalite Vinohrady v Leviciach. Byt sa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou, Beluša

Reality Beluša

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 68 m²

Výhradne ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 68m2, ktorý nájdete v žiadane

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Beluša

159,999 € 2353 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s garážovým státím – Košice Západ, ul. Topoľčianska

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Topolčianska | 79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe kolaudovanej v roku 2021, v tichej lokalite medzi

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

349,000 € 4418 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s BALKÓNOM, Berehovská ulica, Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1394 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice - Západ, Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 53.4 m²

Ponúkame vám na predaj vkusne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Trebišovská v ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 4213 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie