Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

210,000 € 3231 €/m²

FOX - NOVÁ CENA!! Predaj 3 izbový byt so zariadením * Jiráskova ulica *

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 64 m2, ktorý sa nachádza na 11. poschodí z 13. v zatep

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2891 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 79.12 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

TUreality ponúka na predaj TOPKOVÝ nádherný 3-izbový byt o rozlohe 104 m2 s dvorom a 2 parkovacími miestami v CENTRE!

Reality Piešťany

3 izbový byt | 104 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o rozlohe 104 m² v tehlovom dome s vlastným

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

229,000 € 2202 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT, TRENČÍN - ZLATOVCE

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v novšom bytovom dome, ktorý zaujme kvalitným p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,999 € 3071 €/m²

(REZERVOVANÉ)3 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-HLINY 6, UL. BAJZOVA, 2 BALKÓNY, 82m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÉ: Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/oO_6CbKlH9E TUreality p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

212,000 € 2585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

»»»PREDANÝ«««EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT DIVINKA

Reality Divinka

3 izbový byt | 55 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Divinka

147,000 € 2673 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 68.67 m²

Bytový dom Mukačevská prináša do Prešova novú kapitolu bývania – jedinečný projekt na najobľúbe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

229,041 € 3335 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

247,095 € 3260 €/m²

MODERNÝ 3-i BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM – NOVOSTAVBA 2024

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72.7 m²

TUreality ponúka na predaj pekný,moderný a zariadený 3i byt v Trenčíne. K dispozícii video: htt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,900 € 3245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena!! Na predaj priestranný 3-izbový byt v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | 73 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite me

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

114,000 € 1562 €/m²

3-IZBOVÝ BYT (+veľká pracovňa V CENE), VEĽKÝ ŠARIŠ, OKRES PREŠOV

Reality Veľký Šariš

3 izbový byt | Harmíny | 93.25 m²

Do ponuky nám priletel ďalší zaujímavý projekt, ktorý poteší nielen investorov, ale aj vyjde v

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Šariš

243,990 € 2617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 7.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

243,396 € 3211 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 102.07 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

306,000 € 2998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.1

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 78.09 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

269,000 € 3445 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 4.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

232,299 € 3065 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 6.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 68.67 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

222,037 € 3233 €/m²

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlové bývanie v meste s parkovaním

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Študentská | 77.49 m²

Výnimočná príležitosť bývať vo veľmi vyhľadávanej lokalite Trnavy na Študentskej ulici, kde mát

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,000 € 2826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GALANTA, Novostavba - 3 izbový byt, Mladežnícka štvrť, 2 TERASY A 2 PARKOVACIE MIESTA!

Reality Galanta

3 izbový byt | Mládežnícka štvrť | 91 m²

DAJAreality predstavuje na predaj lukratívny 3 izbový byt na ul. Pri Derni v meste Galanta, s t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Galanta

179,900 € 1977 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie