3 IZBOVÝ BYT, HUMENSKÁ, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 55 m²

Ako vlastník ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Humenskej u

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,000 € 3745 €/m²

TOP 3 izbový byt v Moravskom Lieskovom s garážou a predzáhradkou

Reality Moravské Lieskové

3 izbový byt | 66 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom o výmere 66,37m2 v Mor

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Moravské Lieskové

93,500 € 1417 €/m²

ORTUS – Kasárne Residence predaj novo skolaudovaného 3 izbového bytu v historickej budove kasární v Modre

Reality Modra

3 izbový byt | Štúrova | 73.25 m²

Byt č. 12 Adresa: Štúrova 275/110, 900 01 Modra Cena: 273.990 Eur s DPH Izby: 3 Spálne: 2 Kú

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Modra

273,990 € 3740 €/m²

Rezervované: Kompletne zrekonštruovaný 3 a pol izbový byt s balkónom a šatníkom

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 74 m²

Hľadáte úplne nanovo zrekonštruovaný byt a chcete byť prvý, kto v ňom bude po rekonštrukcii býv

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2161 €/m²

PREDAJ | 3,5-IZBOVÝ BYT SO ZASKLENÝM BALKÓNOM Ul. D. Štúra, Sereď | okres Galanta

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame na predaj svetlý a funkčne riešený byt na ulici D. Štúra v Seredi. Nehnuteľnosť s výme

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 € 1946 €/m²

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou v Dolných Vesteniciach.

Reality Dolné Vestenice

3 izbový byt | Komenského | 70.52 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Re

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Dolné Vestenice

122,900 € 1743 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šumperská | 75 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1667 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²

!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

124,999 € 1524 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 62 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Prievidza

119,500 € 1927 €/m²

Exkl. Veľký, moderný 3 iz byt v centre Piešťan ZĽAVA.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Royova | 77 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s 2 balkónmi o veľk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2336 €/m²

REZERVOVANÉ Veľký zrekonštr. zariadený 3 izb.byt 81 m2, Sídlisko I v HE

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 81 m²

Exkluzívne Vám ponúkame zrekonštruovaný a kompletne zariadený veľký 3 izb. byt 81 m2 vo vyhľadá

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

3 izbový byt v historickej budove na Mäsiarskej ul. v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 67.14 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Mäsiarskej ulici v Košiciach

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,900 € 4467 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Predaj 3i bytu s loggiou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 61 m²

AZ. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou v panelovom bytovom dome na ulici Na

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,990 € 3033 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 3 izbový byt v Rohožníku

Reality Rohožník

3 izbový byt | Obchodná | 85.64 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Rohožník s celkovou podlahovo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Rohožník

145,000 € 1693 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Hľadáte ideálny domov pre mladú rodinku alebo výhodnú investičnú príležitosť? Ponúkame na pred

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Myjava

Info v RK

Predaj zrekonštruovaného 3i bytu na Donovaloch

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na predaj štýlovo zrekonštruovaný 3i nachádzajúci sa na 4. poschodí v bytovom dome Pan

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Donovaly

230,000 € 3594 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Trenčín | 70m²

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 70 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 70 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2214 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt s garážou | 65 m² | Lúky pod Makytou

Reality Lúky

3 izbový byt | 65 m²

Sú miesta, kde sa býva. A potom sú miesta, kde sa žije pokojnejšie, bližšie k prírode a s pocit

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Lúky

135,000 € 2077 €/m²

PREDAJ| Výnimočný veľkometrážny 3i strešný byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 159 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový veľkometrážny byt s úžasným výhľadom na panorámu Brat

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii Košice II. REZERVOVANÉ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 54 m²

REZERVOVANÉ Túžite po tichu a peknom výhľade na zeleň? Hľadáte byt na okamžité bývanie bez ko

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA PREDAJ.

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 67 m²

SÍDLISKO JUH ! Ak preferujete bývanie na sídlisku JUH v Rožňave, máme pre Vás ponuku. Veľmi p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

110,000 € 1642 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 71.77 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt (č. 112) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,676 € 3507 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadčasový 3 izbový byt na starom sídlisku

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

DOSPA Reality ponuka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo výmere 74m2 s lodžiou

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ-SKLENÁROVÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,000 € 3878 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23113)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie