Na predaj 3 izbový byt, Gudernova ulica, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 53.4 m²

Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii – Gudernova, Terasa, Košice Ponúkame Vám na pre

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

213,990 € 4007 €/m²

Vkusný 3 izb. byt po kompl. rekonštrukcii - Jilemnického ulica -72m2

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jilemnického | 72 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: Veľmi vkusný a príjemný 3 izb. byt s loggiou po novšej rekonštrukci

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 2014 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 3 izbový byt v Slávičom údolí s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 143 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s veľkorysou terasou v n

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj nadštandardne zariadený 3 izb.byt, Trenčín, ul. Odevná

Reality Trenčín

3 izbový byt | Odevná | 72 m²

Na ulici Odevná v Trenčín ponúkam na predaj slnečný nadštandardne vybavený 3-izbový byt s výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v projekte LETNÁ 33

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Letná | 62.81 m²

LETNÁ 33 – bývanie s adresou, ktorá má hodnotu V samom srdci Spišská Nová Ves, priamo na pešej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRENČÍNE NA JUHU, 73 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | 73 m²

Tureality exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčín

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

147,000 € 2014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj | 3-izbový byt | Trenčín | 69m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

3 izbový byt | Martina Rázusa | 68 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj 3-izbový byt ktorý ťa chytí za srdce hneď

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Trenčín

230,000 € 3382 €/m²

122M2 BYT NA PREDAJ UL. POD PÁROVCAMI PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | 122 m²

TUreality ponúka na predaj na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste, výnimočný, 3-izbový

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

344,999 € 2828 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 60m² | S klimatizáciou

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 60 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, moderný 3-izbo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

154,990 € 2583 €/m²

3 izbový plne zariadený byt v novostavbe Matadorka, BA-V, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 60.48 m²

S poverením klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Matadorka na ulici Gustáva Mal

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 5374 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²

Na predaj: 3‑izbový zrekonštruovaný byt blízko centra Banskej Bystrice, Švermova. Ponúkam na p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDAJ: Bytový dom A, Byt A 6 - Štýlový 3+kk v novostavbe s parkovací miestom a rekuperáciou,73,75m2 – Hôrky

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 73.75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Ponúkame v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hôrky

229,283 € 3109 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3- izbový byt v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Pažitná | 74 m²

Atraktívny 3-izbový byt s výnimočnou výbavou v dokonalom stave Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Sereď

165,000 € 2230 €/m²

Už čaká na chvíľu, keď vŕtačka začne písať jeho nový príbeh

Reality Galanta

3 izbový byt | Z. Kodálya | 63 m²

Bude tento byt miestom vášho prvého začiatku? Prvej kávy na loggii, obed v novej kuchyni a poko

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

119,900 € 1903 €/m²

NOVINKA 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Luxusný 3 izb. byt v krásnej a tichej lokalite

Reality Banka

3 izbový byt | Odborárska | 95.45 m²

Na predaj jedinečný strešný slnečný 3 izb. byt v nádhernej tichej a zelenej lokalite pri Sĺňave

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Byty na predaj Banka

450,000 € 4715 €/m²

4-i byt po rekonštrukcii v Piešťanoch – 81 m², loggia, výborná lokalita-REZERVOVANÉ

Reality Piešťany

3 izbový byt | 81 m²

Hľadáte priestranný rodinný byt, kde už nemusíte riešiť veľké rekonštrukcie? Tento 4-izbový byt

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3182 €/m²

SLNEČNÝ 3. izbový byt s balkónom, 70m2, Sídlisko II, HE

Reality Humenné

3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom o výmere 70 m². Byt sa nachádza na 3.p z

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Humenné

109,900 € 1570 €/m²

3 IZBOVÝ BYT, HUMENSKÁ, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 55 m²

Ako vlastník ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Humenskej u

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,000 € 3745 €/m²

TOP 3 izbový byt v Moravskom Lieskovom s garážou a predzáhradkou

Reality Moravské Lieskové

3 izbový byt | 66 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom o výmere 66,37m2 v Mor

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Moravské Lieskové

93,500 € 1417 €/m²

ORTUS – Kasárne Residence predaj novo skolaudovaného 3 izbového bytu v historickej budove kasární v Modre

Reality Modra

3 izbový byt | Štúrova | 73.25 m²

Byt č. 12 Adresa: Štúrova 275/110, 900 01 Modra Cena: 273.990 Eur s DPH Izby: 3 Spálne: 2 Kú

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Modra

273,990 € 3740 €/m²

Rezervované: Kompletne zrekonštruovaný 3 a pol izbový byt s balkónom a šatníkom

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 74 m²

Hľadáte úplne nanovo zrekonštruovaný byt a chcete byť prvý, kto v ňom bude po rekonštrukcii býv

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2161 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie