REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty Bratislava-Dúbrav

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Partizánke FM2377

Reality Partizánske

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

94,990 € 1439 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt so smart technológiami - 78m2 s veľkým balkónom a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 78 m²

Na predaj ponúkame moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, kto

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 3077 €/m²

Predaj komfortného 3 izbového bytu s balkónom, Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | Železničná | 83 m²

Moderný a štýlový interiér bytu dokonale zapadne do vašich predstáv o bývaní, ak túžite po príj

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

95,000 € 1145 €/m²

NA PREDAJ trojizbový byt 80 m2 za 59 000 eur

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt 80 m2 za 59 000 eur. Byt má dva balkóny, aj pivnicu. Nachádza sa na 5 p.

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

59,000 € 738 €/m²

+++REZERVOVANÉ+++ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA BEETHOVENOVEJ ULICI V TRNAVE NA PREDAJ+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Ludvika van Beethovena | 77 m²

+++ REZERVOVANÉ+++KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA BEETHOVENOVEJ ULICI V TRNA

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,000 € 2532 €/m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt, 64m2, sídlisko KVP.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 64 m²

Tomisreal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt o rozlohe 64 m2 + balkón na 8/8

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

185,000 € 2891 €/m²

REZERVOVANÉ AB ESTATE PONÚKA NA PREDAJ 3-izbový byt s balkónom na obľúbenej adrese TRIEDA SNP , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 78 m² nachádzajúci sa na 2. poschodí tehlo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

220,000 € 2821 €/m²

Predávame polohu - výhľady na mestský park a pešiu zónu Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Winterova | 70.89 m²

Nádherné výhľady na mestský park a pešiu zónu, dokonale presvetlený byt s príjemnou atmosférou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 2751 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Mlynská, Košice, Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 82 m²

Rezervované Erik Sabol z Reality s VAMI vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť byt v ikoni

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA | NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | JARNÁ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Jarná | 55 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

89,990 € 1636 €/m²

REZERVOVANÝ- Na predaj 3 izbový byt, kompletne zrekonštruovaný, samostatný, s garážou, s 2 pivnicami a predzáhradkou

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská ulica | 113 m²

REZERVOVANÝ- Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 3-izbový by

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

139,880 € 1238 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2,5-izbový byt s balkónom – Pezinok, Mahulanka

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mahulanka 1 | 56.7 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v modernej tehlovej novostavbe v obľúbenej lokalite Pezinok –

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,880 € 3525 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt Vlčince 1 o výmere 82m2 s 2 lodžiami a balkónom

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt o výmere 82m2 v pôvodnom stave s 2 lodžiami a balkó

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rezervovaný_Exkluzívne v APEX reality moderný 3i. s veľkou loggiou po rekonštrukcii na M. Bela v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | M. Bela | 64 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

152,000 € 2375 €/m²

RETERVOVANÉ-Moderný, zariadený 3.izb. byt, klimatizácia, zasklená loggia – Smolenická, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 66 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj veľmi vkusne kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Smolenick

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4089 €/m²

3-izbový byt s loggiou v Starom meste, Jakobyho, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 74 m²

Spoločnosť Fénix reality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 3-izbový byt pražského ty

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 3108 €/m²

3-izbový byt na najvyššom poschodí | Arboria Trnava | rohová terasa 34 m² | garáž

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská ulica | 106 m²

Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na veľkej terase s výhľadom a večer si užije

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

277,000 € 2613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Štýlový 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovo zariadený 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nac

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2984 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA! TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Námestovo.

Reality Námestovo

3 izbový byt | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Námestove. Byt s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Námestovo

195,000 € 2500 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

MODERNÝ BYTOVÝ DOM S NAJNOVŠÍMI TECHNOLÓGIAMI. - MATICE SLOVENSKEJ, STROPKOV

Reality Stropkov

3 izbový byt | Matice Slovenskej | 85 m²

Predstavujeme Vám výnimočný bytový dom, ktorý sa stáva novou ikonou pohodlného bývania široko-ď

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Stropkov

Info v RK

HERBERIA - PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ veľký 3-izbový, zariadený byt, v NOVOSTAVBE Rezidencia HERBERIA, Košice

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

419,000 € 4761 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie