3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

NA PREDAJ ELEGANTNÝ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNYM VÝHĽADOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

304,900 € 4316 €/m²

Novinka
Novinka

TOP CENA - 3 izb. 74 m2 s LOGGIOU - Štefana Králika, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

214,980 € 2905 €/m²

Novinka
Novinka

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 87 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Bystrická | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

325,000 € 3736 €/m²

RADO | 3-izbový byt 80m2 | I. Bukovčana - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 80 m², ktorý sa nachádza v zat

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,200 € 3055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

3 izb. byt na PREDAJ po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou bez zasklenia a pivnicou v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

208,000 € 2889 €/m²

Novinka
Novinka

OPLETALOVA: Na predaj priestranný 3-izbový byt s parkovaním a loggiou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Opletalova | 96 m²

Dom rider kancelária Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

284,900 € 2968 €/m²

3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

PREDAJ 3-IZB. BYT NA ULICI ŠTEFANA KRÁLIKA, BRATISLAVA - DEVÍNSKA NOVÁ VES.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,200 € 3440 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predmetom predaja je 3 izbový byt na ul. I. Bukovčana BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 2936 €/m²

Exkluzívne!! NA PREDAJ 3izb. BYT, 70m2, Devínska Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia, 3D

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

212,000 € 3029 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Devínska Nová Ves, ul. Ivana Bukovčana

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

211,990 € 3365 €/m²

OCCAM | Pokojné rodinné bývanie - zrekonštruovaný byt s výhľadom a súkromným parkovaním

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3578 €/m²

PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKEJ DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

217,000 € 3444 €/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj priestranný 3i byt v Bratislave D.N.V. REZERVOVANÝ!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²

Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 3621 €/m²

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie