3 izbový pražský byt, 67 m² + loggia 6 m², Jánošíkova ulica, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošíkova | 67 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3‑izbový byt, pražského typu, na Jánošíkovej ulici v Košiciach,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

289,000 € 4313 €/m²

Novinka
Novinka

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Technicky nadupaný 3-izbový byt v Košiciach (002-113-JFE)

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 66 m²

Podstatné info o nehnuteľnosti: - 66 m2 - zateplená panelová bytovka, 6. poschodie (zo 7) -

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 3938 €/m²

3 Izbový byt, 66m2, ul.Ostravská, Košice-Železníky

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ostravská | 66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt o výmere 66 m² s lodžiou, nachádzajúci sa na 6. poschod

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 3938 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s loggiou na Užhorodskej

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 69 m²

Hľadáte bývanie, ktoré je dostupné ihneď a zároveň Vám dáva voľnosť pretvoriť si ho podľa vlast

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

199,949 € 2898 €/m²

Exkluzívny 3 - izbový byt, 67 m2 + loggia, Košice -Juh, BLÍZKO CENTRA KOŠICE

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Krakovská | 67 m²

Exkluzívny 3-izbový byt pražského typu po kompletnej rekonštrukcii – Košice Juh, sídlisko Želez

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3403 €/m²

Kompletná rekonštrukcia, vlastný parking – ul.Milosrdenstva

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Milosrdenstva | 63.5 m²

Hľadáte bývanie, kde nemusíte zabezpečovať žiadne rekonštrukcie, stačí si priniesť osobné veci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,000 € 4079 €/m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu s loggiou v mestskej časti Košice – Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

251,990 € 3405 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Na predaj 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach, vyhľadávana lokalita a to blízko centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

239,990 € 3529 €/m²

3-izbový byt | PRÉMIOVÁ REKONŠTRUKCIA | Mudroňova - Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 78 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt v širšom centre mesta na Mudroňovej ulici, ktorý posúv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

303,000 € 3885 €/m²

3i, Košice- Juh, Palárikova, 77m2, loggia, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

3-izbový byt po kompletnej, novej rekonštrukcii s loggiou | Košice – Juh, Palárikova Ponúkame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

280,000 € 3944 €/m²

člen NARKS

Štúrová - Košice -JUH, lukratívny 3 izbový byt 93 m2.Centrum Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Štúrova | 93 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj ✨ VÝNIMOČNÝ BYT v LUKRATÍVNEJ LOKALITE priamo v historickom cen

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

398,000 € 4839 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JUH - MUDROŇOVA - krásny 3 izb. TEHLOVÝ BYT. ODPORÚČAME

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 56 m²

OTVORTE DVERE… A POCÍŤTE, ŽE STE NAŠLI SVOJE MIESTO Prvý krok dovnútra a okamžite vás obklopí

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

239,800 € 4282 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIŠKOVECKA - Košice_Juh. 3 izbový byt 67 m2 + loggia. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Miškovecká | 67 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. RASTISLAV LEŠKO ponúka: EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt ulic

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

186,000 € 2776 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUDMANSKÁ - 3 izbový byt, 65 m2 + loggia. KÚPOU VOĽNÝ. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ludmanská | 65 m²

ZARA REALITY ponúka exkluzívne na predaj: ✓ 3 byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh, ul.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc Ponúkame na predaj

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Luxusný smart 3-izbový byt s klimatizáciou na Juhu

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ostravská | 66 m²

Ing. Katarína Čomová, PhD. a RR reality ponúka na predaj moderný 3-izbový smart byt na ulici Os

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

254,000 € 3848 €/m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom,širšie centrum Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v širšom cent

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

224,000 € 3027 €/m²

ZION RESIDENCE - NOVÝ PROJEKT V ŠIRŠOM CENTRE - 3 IZB BYT 3.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,505.6 € 3466 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 3 IZB BYT 2.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

219,872.25 € 3306 €/m²

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 3-izbový byt 206a

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 67.33 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,320 € 3421 €/m²

3 izbový byt Južná Trieda

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt na Južnej Triede v Košiciach. Nachádza sa na 2 poschodí a dis

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

213,000 € 3944 €/m²

Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s inteligentnou domácnosťou

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m² , nachádzajúci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

3. izb. byt, pražský typ, 68 m2, pri OC Astória

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Košťova | 77 m²

Katarína Hirjaková a Myra.Košice Vám ponúkajú na predaj pekný 3. izbový byt pražského typu v b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

229,900 € 2986 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie