Nadštandardný 3-izbový byt v prémiovej kvalite

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Československej armády | 77.24 m²

Hľadáte bývanie, kde sa špičková architektúra stretáva s maximálnym komfortom? Ponúkame na pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rozostavaný 3+1 (107 m2) centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hanulova | 107 m²

Číslo ponuky: 8204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Byt 3+1 (109 m²) s 2 balkónmi, garážou a záhradou, centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J.Hanulu | 90 m²

Číslo ponuky: 9230 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rozostavaný 3+1 (85 m2) centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hanulova | 85 m²

Číslo ponuky: 8205 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj

Publikované: 12.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Zrekonštruovaný - zariadený 3-izbový byt v centre SNV , tichá lokalita

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

160,000 € 2353 €/m²

Nadštandardný 3i byt s loggiou, parkovaním, Tarča, Sp.N.Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 81 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový nadštandardný byt s loggiou a parkovacím miestom, sídlis

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 2901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt 113,09m2 s terasou, parkovaním, Nov. Huta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Novoveská Huta | 113.09 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovaním priamo pred bytovým domom v n

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

199,000 € 1760 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt, Fabiniho ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 80.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt v širšom centre mesta Spišská Nová Ves. Na

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

195,000 € 2418 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt, sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 68 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

139,000 € 2044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byty s balkónom a parkovaním, Zelené údolie, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

204,000 € 2670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE 3i podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 95 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,500 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt 128,53m2 s terasou, parkovaním, Nov. Huta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Novoveská Huta | 128.53 m²

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

219,000 € 1704 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 94.92 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnut

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1991 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s balkónom na predaj v centre Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Koceľova | 67 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi na Koceľ

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

153,500 € 2291 €/m²

TEPLÝ 3-izbový byt s loggiou na predaj, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Tkáčska | 72.04 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou na sídl. Západ 1 v Spišskej No

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

127,900 € 1775 €/m²

ZNALECKÝ POSUDOK 3-izbový byt s loggiou na predaj v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 1790 €/m²

IGLOVIA 3-izbový byt s balkónom na predaj v SNV

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Námestie Iglovia | 81.2 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi - Iglovi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

208,900 € 2573 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, Trieda 1. mája - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,900 € 1690 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Na predaj 3 izbový byt v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Trieda 1. mája | 68 m²

PR026B REZERVOVANÉ !!! Reality Smolko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Trieda 1. mája

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

128,000 € 1882 €/m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. BYTY FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J. Fabiniho | 78 m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame na predaj 3- izbový p

Publikované: 22.04.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

169,800 € 2288 €/m²

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ, 3-izbový byt, Sp.Nová Ves, Ul. Kamenárska,72m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Kamenárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie