GRAVITAS | PREDAJ 3i byt Novostavba | Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

272,450 € 3890 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt + 2x parking Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom a vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v I

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

359,888 € 4234 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt s parkovaním v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v Ivanke pri D

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

319,000 € 5317 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt s vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

319,000 € 5317 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

GRAVITAS | PREDAJ 3i byt s predzáhradkou | NOVOSTAVBA

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 75.65 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

299,023 € 3953 €/m²

Slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou, SNP, Ivanka pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 61 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou na ulici Slovenského

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

187,000 € 3066 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s krásnou záhradou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 64.6 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku 3 izbového bytu o výmere 64,6 m2 so záhradou, ktoré má

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 4164 €/m²

OCCAM | Moderný 3i byt s balkónom, Ivanka pri Dunaji – ideálny pre pokojné rodinné bývanie, len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 70.84 m²

Occam New Home ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Ivanke pri Dunaji. Byt predstavuje ideál

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

256,872 € 3626 €/m²

OCCAM | Moderné bývanie v projekte Aurora Residence – priestranný 3i byt

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Hroznová | 78.74 m²

Occam New Home ponúka na predaj moderný 3i byt v rezidenčnom projekte Aurora Residence v Ivanke

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,724 € 3553 €/m²

OCCAM | Moderný 3,5i byt s terasou, Ivanka pri Dunaji – bývanie aj investícia len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 84.61 m²

Occam New Home ponúka na predaj priestranný 3,5i byt s pracovňou v Ivanke pri Dunaji. Byt ponúk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

307,771 € 3638 €/m²

Ponúkame na predaj 3izbový byt /mezonet /zo záhradou a 2 parkovacími miestami v centre obce Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Poľná | 75 m²

Na predaj: 3-izbový poschodový rodinný dom so záhradou v Ivanke pri Dunaji . Rodinný dom je su

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

300,000 € 4000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie