EXCLUSIVNE NA PREDAJ Moderný 3-izbový byt na ostrove Čiovo- Trogir, s extra veľkou strešnou terasou!!!

Reality Bratislava

3 izbový byt | 164 m²

Realitná kancelária Carla Real Solutions priamo od majiteľa ponúka na predaj elegantný, modern

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava

410,000 € 2500 €/m²

3 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE PRI BRATISLAVE ´- POSLEDNÉ DVA!!

Reality Sládkovičovo

3 izbový byt | Galantska | 62 m²

Carla Real Solutions vám ponúka 3-izbové byty v NOVOSTAVBE pri Bratislave, priamo od DEVELOPE

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

139,000 € 2242 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Na predaj 3izbový byt v meste Gbely

Reality Gbely

3 izbový byt | Učňovská | 73 m²

REZERVOVANÝ!!! 3RP Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre mesta Gbely. Pýchou ok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Gbely

89,500 € 1226 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

PREDANÉ! pekný veľký 3- izb. byt v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Klokočova | 73 m²

Predám veľmi pekný 3 izbový byt v Hnúšti okr. Rimavská Sobota. Nachádza sa na 5. poschodí na ul

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

58,900 € 807 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT V GALANTE – NOVÁ DOBA

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 70 m²

P R E D A J - 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | GALANTA – NOVÁ DOBA ZÁKLADNÉ INFORMÁC

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

155,000 € 2214 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2427

Reality Prievidza

3 izbový byt | Bakalárska | 63 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj prerobený 3 izbo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,000 € 1794 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Bukurešťská, Ťahanovce, Košice I.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Bukurešťská | 76 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bukurešťská ulica, Koš

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 2566 €/m²

Na predaj 3-izbový byt blízko centra v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Zlatých Mo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

142,000 € 2290 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prpjekte Zelené Nivy

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská | 65 m²

Realitná kancelária Lemca s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe bytového domu D (BY

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

235,000 € 2710 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 3-izbový „PRAŽSKÝ" typ bytu so 6 m loggiou, 71,4 m² – Lidické námestie

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Lidické námestie | 71.4 m²

***REZERVOVANÉ*** Hľadáte priestranný 3-izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom na mesto? Tent

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,990 € 2661 €/m²

PINK reality - NOVÁ CENA - Komfortné bývanie v centre Šurian, MDŽ – 3 izbový byt na predaj

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 74.71 m²

PINK reality ponúka priestranný 3-izbový byt v Šuranoch na ulici MDŽ, ktorý zaujme kvalitným vy

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šurany

164,900 € 2207 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - PINK reality - Nadštandardný 3 izbový byt s terasou a záhradkou v Topoľnici - NA PREDAJ

Reality Topoľnica

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

PINK reality vám Ppnúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt o výmere 85 m², ktorý spája moderný d

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Topoľnica

180,000 € 2118 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ Svetlý 3izbový byt, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 78 m²

REZERVOVANÉ TUreality ponúka na predaj svetlý 3izbový byt v meste Stará Turá. Byt je jedinečná

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

126,500 € 1622 €/m²

AZ. Samostatná budova s 3 samostatnými jednotkami v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 325 m²

Táto lukratívna budova má atmosféru, je prakticky vymyslená a zároveň ponúka priestor pre viac

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

610,000 € 1877 €/m²

SLOVREAL - Predaj 3 - izbového bytu v obci Vyhne

Reality Vyhne

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 64 m², situo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vyhne

69,999 € 1094 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m²

Reality Martin

3 izbový byt | F. Štefunku | 68 m²

Slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m² Reality EGYPS ponúk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2397 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt, Banská Bystrica, Tr. Hradca Králové, 76 m2, www.BBreality.sk

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 74 m²

REZERVOVANÉ Miesto, kde sa býva s pokojom. 3-izbový byt | 76 m² | 2 loggie | Fončorda – Banská

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Predaj 3kk bytu č. D201 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

3 izbový byt | Rastislavova | 70.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v cene 222 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,900 € 3143 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt pražského typu na ulici Obrody - Košice Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ul. Obrody v blízkosti OC Galé

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | SENEC NA DLANI V TOMTO PREROBENOM 3 IZBOVOM BYTE - J. JESENSKÉHO

Reality Senec

3 izbový byt | J. Jesenského | 68 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Ja

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

204,000 € 3000 €/m²

Prerobený 3i Mládežnícka 71m2 + 12m2 balkón na predaj

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený a dispozične zmenený 3-izbový byt o výmere 71m2 + 12m2 b

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

144,900 € 2041 €/m²

3 izbový byt s balkónom, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 74 m²

Kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Martine mestskej časti

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2230 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie