3 izbový byt | Rovníková | 57 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt na Rovníkovej ulici v mes
189,500 € 3325 €/m²
3 izbový byt | - | 78 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa
257,500 € 3301 €/m²
3 izbový byt | Azovská | 72 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý
200,000 € 2778 €/m²
3 izbový byt | Sputniková | 70 m²
Len u nás ponúkame na predaj komfortný 3 izbový pražský typ bytu nachádzajúci sa na ul. Sputnik
244,000 € 3486 €/m²
3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul
189,000 € 2779 €/m²
3 izbový byt | Meteorová | 68 m²
Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja 3 izbového bytu. Ponúkame pekný, moderný, 3
199,000 € 2926 €/m²
3 izbový byt | Jenisejská | 52 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci s
200,000 € 3846 €/m²
3 izbový byt | 52 m²
F016-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku Nad jazerom
203,000 € 3904 €/m²
3 izbový byt | Rovníková | 57 m²
Ponúkam na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt o výmere 57 m² vo vyhľadávanej lokali
189,500 € 3325 €/m²
3 izbový byt | Čiernomorská | 68.5 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Čiernomorská v Košiciach. Byt prešiel čiastočnou reko
196,000 € 2861 €/m²
3 izbový byt | Azovská | 72 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach. Byt prešiel čiastočn
200,000 € 2778 €/m²
3 izbový byt | Stálicová | 65 m²
REZERVOVANÉ !!! Tento 3-izbový byt s loggiou "na Jazere" je vhodný pre každého. Majitelia si d
211,900 € 3260 €/m²
3 izbový byt | Čingovská | 74 m²
Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T
199,999 € 2703 €/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
3 izbový byt | Námestie Kozmonautov | 55 m²
PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Adresa: Námestie kozmonautov, sídlis
189,900 € 3453 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom o výmere 65 m² s balkónom. Byt
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Polárna | 65 m²
MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk
191,500 € 2946 €/m²
3 izbový byt | Uralská 12 | 64 m²
Štýlové mestské bývanie v 3-izbovom byte V exkluzívnej a vyhľadávanej časti mesta ponúkame štý
207,800 € 3247 €/m²
3 izbový byt | Sputníkova | 69 m²
Pokiaľ hľadáte slnečný byt v lokalite Košice - Nad Jazerom za zaujímavú cenu, neprehliadnite tú
189,900 € 2752 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
TU reality ponúka na predaj kompletne a luxusne zrekonstruovany 3 izb. byt na sídlisku Nad jaze
189,999 € 2923 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.