Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I BABONY TRE I Trojizbový byt s garážou a záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

220,000 € 3099 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 3 izbový byt so záhradou a parkovaním (Vajnory)

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²

Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

309,990 € 1761 €/m²

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri Struhe | 82 m²

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch. Byt sa nachádz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

290,000 € 3537 €/m²

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

Dokončené - byt s veľkorysou terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 80 m²

Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie