Priestranný 3 i byt, 2. p., 70 m2 + 6 m2 loggia, Sputniková, Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Len u nás ponúkame na predaj komfortný 3 izbový pražský typ bytu nachádzajúci sa na ul. Sputnik

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

244,000 € 3486 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - MALÝ SKLAD / OBČASNÁ KANCELÁRIA - NAPÁJADLÁ - KE

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Napájadlá | 34 m²

Ponúkame na prenájom dva malé skladové priestory vhodné aj ako občasná kancelária na prvom posc

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

147 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM - BALTICKÁ UL., NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

Rodinný dom | Baltická | 158 m²

Ponúkame na predaj nádherný rodinný dom. VIDEO ► https://youtu.be/lrya3ghjnqM Domov, kde sa pr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Nad jazerom

550,000 € 3481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POLYFUNKČNÝ POZEMOK – KOŠICE IV.

Reality Košice-Nad jazerom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | nezadané | 4,345 m²

Pozemok vhodný na výstavbu komerčného objektu (polyfunkčný) a pod. Košice – Nad Jazerom na pred

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

286,000 € 66 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

2+KK byt, Sputniková ul., 40 m2, 7. pos, po KR, zariadený

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 40 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka možnosť si PRENAJAŤ kompletne novo zrekonštruovan

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera - Amurská ul.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Amurská | 68 m²

„Ste seriózny jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občia

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

3izb. byt s logiou 72 m2, ul. Azovská, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný a zariadený 1,5-izbový byt na Jazere

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Sputniková | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne novo zrekonštruovaný a z

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

RealityKolesár prenajíma sklad 393 m2 kancelárie 130 m2 Textilná Jazero Košice IV.

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Textilná | 523 m²

RealityKolesár prenajíma skladový priestor 393 m2 s administratívnou časťou 130 m2 nachádza sa

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

2,600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3 izb byt Nad Jazerom, Meteorova, 68 m2, Rekonštrukcia, lodžia, 3/12p., zariadenie, 2x výťah, VIDEO obhliadka

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Meteorová | 68 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja 3 izbového bytu. Ponúkame pekný, moderný, 3

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,000 € 2926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-KANCELÁRSKE PRIESTORY, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

Výrobný objekt | Jazerná | 849 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-ADMINISTRATÍVNE priestory v priemyselnom areály, Košice N

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM PRIESTORY - PRIEMYSELNÝ AREÁL, Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Jazerná | 424 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM PRIEMYSELNÉ PRIESTORY, sklady, výroba, administratíva

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 216 m²

Ponúkame na PRENÁJOM priemyselné haly - skladové-výrobné-administratívne priestory, ktoré sa na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM SKLADOVÉ-VÝROBNÉ-KANCELÁRSKE PRIESTORY, priemyselný areál Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Jazerná | 849 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, priemyselný areál KE Nad Jazerom