REZERVOVANÝ - GolfChalet V.Lomnica-2i apartmán č. 3.23

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Skolaudovaný apartmán č. 3.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 3. Celko

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 2 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 47 m²

Rezidencia Alžbetina, situovaná v srdci historického centra Košíc, ponúka skutočne unikátne bý

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,750 € 4910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Luxury 2-bedroom apartment in the center of spa town Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 75 m²

Exclusively offering for sale a luxury 2-bedroom apartment (with the size of a 3-bedroom apartm

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

204,575 € 4438 €/m²

2i chyžka v centre s vlastným kúrením

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 54.48 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,450 € 2266 €/m²

PREDANÉ! Na predaj 2 izbový byt v centre Zvolena

Reality Zvolen

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 72.5 m²

Hľadáš byt v centre a chceš si ho prerobiť podľa seba. Práve ponúkame jedinečný byt v centre me

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Zvolen

159,999 € 2207 €/m²

Predaj dvojizbového bytu v Hlohovci - výborná poloha

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Železnicná | 60 m²

V ponuke máme na predaj 17-ročnú novostavbu dvojizbového bytu na Železničnej ulici v Hlohovci.

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

139,000 € 2317 €/m²

REZERVOVANE! PRIUS | VYSOKÝ ŠTANDARD, TEPLICKÁ, POSLEDNÉ 2IZB. BYTY

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 75.76 m²

REZERVOVANE! REALITNÁ SPOLOČNOSŤ PRIUS Vám predstavuje na predaj POSLEDNÉ voľné byty v exkluzív

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

241,912 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE! PRIUS |VYSOKÝ ŠTANDARD, CENTRUM, TEPLICKÁ

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 59.49 m²

REALITNÁ SPOLOČNOSŤ PRIUS Vám predstavuje na predaj POSLEDNÉ voľné byty v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

220,113 € 3700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ: 3 samostatné bytové jednotky so súkromnými záhradkami v tichej lokalite obce Pata

Reality Pata

2 izbový byt | Záhradná | 56 m²

Pripravujeme na predaj tri samostatné bytové jednotky v modernom rodinnom dome typu trojdom, kt

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na predaj Pata

124,900 € 2230 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2-izbový byt v centre Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 75 m²

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=MQ8aA5JFsEw (skopírujte l

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderné byty v projekte Swanhouse – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Swanhouse – mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou – nový komorný developerský projekt v Pie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

Na predaj – 2-izbový byt v projekte Vínny vrch

Reality Spišské Podhradie

2 izbový byt | Levočská cesta | 62 m²

Realitná kancelária Noveba ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v novostavbe, situovaný v t

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

Predaj priestranného 2i bytu v pôvodnom stave na Židovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2943 €/m²

AZ. Na predaj veľký 2i byt (87,5m2) v Trnave blízko centra

Reality Trnava

2 izbový byt | 88 m²

AndelZachar pridáva do ponuky 2-izbový veľkometrážny byt o výmere 87,5m2. Dominantou bytu je pr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

235,000 € 2670 €/m²

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave | ŠTUDENTSKÁ UL. | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,000 € 2909 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, ulica Zlatá, Vargove pole, Rožňava

Reality Rožňava

2 izbový byt | Zlatá | 56 m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,990 € 1411 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Rožňavská, KE-Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,890 € 3807 €/m²

Komfortný 2-izbový apartmán s balkónom na 2. poschodí – Medzihradská, Dolný Kubín (42,32 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 42.32 m²

Hľadáte štýlové bývanie v tichej lokalite, no zároveň blízko mesta? Tento 2-izbový apartmán s v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový apartmán s balkónom – Medzihradská, Dolný Kubín (50,5 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 50.5 m²

Ponúkame vám komfortný a nadštandardne veľký 2-izbový apartmán (50,5 m²) na 2. poschodí v rámci

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Moderný 2-izbový apartmán v top lokalite – Medzihradská, Dolný Kubín (43,69 m²)

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 43.69 m²

Apartmán č. 201 s výmerou 43,69 m² v projekte Medzihradská ponúka komfort, praktickú dispozíciu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Žite moderne a pokojne – 2-izbový apartmán s predzáhradkou v Medzihradskej

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Medzihradská | 36.95 m²

Predstavujeme unikátnu príležitosť bývať v projekte Medzihradská v Dolnom Kubíne. Tento 2-izbov

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú