Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

Predané.Predaj Slnečného nadštandardného 2.izb.bytu s terasou a možnosťou úpravy na 3.izb.byt

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

284,990 € 4071 €/m²

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Letomostie | 60.51 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,500 € 2024 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu v novostavbe v Jarovciach, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 60 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

232,000 € 3867 €/m²

2-izbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 49 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na prízemí . Stav bytu:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ 2-izb.byt, novostavba, terasa, Petrova Ves

Reality Petrova Ves

2 izbový byt | 44 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoje bývanie? Láka vás bývanie v novostavbe? V tom prípade je bývan

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Petrova Ves

74,630 € 1696 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĹKORYSÝ 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

290,000 € 9667 €/m²

TUreality predáva rozostavaný bytový dom s osmimi apartmanovymi bytmi v Poprade.Znížená cena!!!

Reality Poprad

2 izbový byt | 850 m²

TUreality predáva rozpracovanú stavbu , ako investičnú príležitosť na výstavbu osmych bezbarier

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

434,999 € 512 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

2 izbový byt | Vinohrady | 50.69 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt o výmere 54,69 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

124,760 € 2461 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Komárno

78,000 € 1300 €/m²

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj: 2-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ševčenkova, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Ševčenkova | 54 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt (54 m²) v tehlovom, zateplenom bytovom dome blí

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

87,900 € 1628 €/m²

člen NARKS

Na predaj Apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 52 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový apartmán s pivnicou a parkovacím miestom v centre Banskej Š

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

134,999 € 2596 €/m²

Predám 2 izbový byt v Beluši

Reality Beluša

2 izbový byt | Farská | 57 m²

Predávame nový 2 izbový byt v zrekonštruovanom obytnom dome o výmere 57,91 m2. Dispozične pozos

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Beluša

109,900 € 1928 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

OCCAM | exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FLORET

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová ulica | 82.09 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FL

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Rovinka

229,990 € 2802 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Pokojné bývanie v Lučenci - dva a pol izbový byt

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si priestor podľa svojich potrie

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP cena ! 2-izbový BYT na PREDAJ vedla Donovalkova , s parkovacím miestom DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Kliknite na VIDEO ! :) About Real Estate Vám exkkluzívne ponúka pekne, útulne zariadený ,

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Donovaly

133,000 € 3410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme veľký 2-izbový byt (87,50 m²) s garážou v širšom centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | 87.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 87,50 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Trnava

264,000 € 3017 €/m²

REZERVOVANÉ !NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, 68M2, TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 97 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23112)
Upresniť hľadanie