Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

164,900 € 3952 €/m²

REZERVOVANÝ 2-izbový byt 40m² s balkónom 5m² v modernej tehlovej novostavbe obľúbenom rezidenčnom projekte Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hviezdna ulica | 40 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v kvalitnej tehlovej novostavb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

155,000 € 3875 €/m²

člen NARKS

Bez maklérov predám záhradu 50 m2 a byt v lokalite Hviezdoslavov ID 105665

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hviezdna | 100 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

220,000 € 2200 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 2-izb. loft s veľkou strešnou terasou – Hviezdoslavov, Mesačná ulica

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²

Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

290,000 € 4143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v štandarde v nízkoenergetickej bytovke v Rezidencii Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Senecká cesta | 58.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

189,900 € 3257 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie