Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom priamo v centre Levíc

Reality Levice

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava 612/5 | 60.6 m²

​Hľadáte bývanie bez akýchkoľvek ďalších investícií, s krásnym výhľadom a priamo v centre mesta

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

108,000 € 1782 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt na Mochovskej ulici v Leviciach.

Reality Levice

2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²

Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Levice

95,000 € 1420 €/m²

Hľadáte byt do ktorého sa budete každý deň tešiť domov ?

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65.8 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete každý deň tešiť domov? Tento priestranný 2-izbový veľkometrážny b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Levice

140,000 € 2128 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt vo výbornej lokalite.

Reality Levice

2 izbový byt | 67.37 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Levice

103,500 € 1536 €/m²

Na predaj: 2 izbový byt + PIVNICA + ŠPAJZA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 61.98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 61,98 m2 so Š

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

135,000 € 2178 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 50.42 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 50,42 m2 s LOGGIOU

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 € 1964 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 2 izb.byt + LOGGIA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 67 m2 s LOGGI

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 2 izb.byt + 3x PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67.66 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 67,66 m2, v CENTRE

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1774 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 2 izb.byt + LOGGIA + ŠPAJZA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 65.85 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 65,85 m2 s LO

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ zariadený 2 izbový byt s klimatizáciou

Reality Levice

2 izbový byt | Poľná ul. | 50.2 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ moderne zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 2291 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, 62 m2, loggia, centrum Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. P. O. Hviezdoslava | 62 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt, 62 m2 priam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2016 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú priestranný 2-izbový byt 67 m²

Reality Levice

2 izbový byt | Mochovská | 67 m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve na Mochovskej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

95,000 € 1418 €/m²

REZERVOVANÉ! 2 izbový byt Levice, ul. Ľ. Štúra

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Ľ. Štúra | 53 m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt s bezproblémovým parkovaním na ul. Ľ. Štúra. Tento byt kombi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

83,000 € 1566 €/m²

Slnečný, veľký 2 izbový byt, ul. Ku Bratke, Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. ku Bratke | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 2 izbový byt bez balkónu o rozlohe 62 m2 nachádzaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

135,000 € 2177 €/m²

Slnečný 2 izbový byt s loggiou, ul. Kpt. J. Nálepku, Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 2 izbový byt s loggiou o rozlohe 50 m2 nachádzajúci sa na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 € 1980 €/m²

SLOVREAL - na predaj 2i byt Levice, 50m2

Reality Levice

2 izbový byt | Dopravná | 50.3 m²

Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=JLEp60eTrXo SLOVREAL ponúka na predaj útulný 2-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

110,990 € 2207 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 2i byt Levice, 58m2

Reality Levice

2 izbový byt | Ku Bratke | 58.6 m²

SLOVREAL - ponúka na predaj 2i byt po komletnej rekonštrukcií situovaný na 2. poschodí z troch.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

104,500 € 1783 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izb. - prerobený na 3-izb. byt v Leviciach na Pereckej ulici o celkovej rozlohe 65,58 m2

Reality Levice

2 izbový byt | Perecká ul. | 65.58 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izb. - prerobený na 3-izb. byt v Leviciach na Pereckej ulici o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Levice

87,500 € 1334 €/m²

Predaj, 2 izbový byt - Levice (001-112-SIHA)

Reality Levice

2 izbový byt | kap. Nálepku | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom v Leviciach, na ulici kpt. J. Nálepku 🏡 Byt sa

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Levice, Rybníky II, po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď voľný

Reality Levice

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1537 €/m²

2-izbový byt s obrovským potenciálom v TOP lokalite

Reality Levice

2 izbový byt | Ku Bratke | 62 m²

Hľadáte svoje prvé spoločné bývanie, ktoré si pretvoríte podľa vlastných predstáv? Alebo hľadát

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1581 €/m²

2 izb byt

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Smaj reality vám ponúka pekný, prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

AFYREAL predaj 2 izbový byt pôvodný stav ul. P.O.Hviezdoslava, TOP prostredie_REZERVOVANE

Reality Levice

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslavova | 61.19 m²

AFYREAL predáva 2 izbový byt v pôvodnom stave na ul.P.O.Hviezdoslava, 61,19 m² CENA: 88.000 E

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1438 €/m²

kunareality- 2 izbový byt, rezidencia Plató, obec Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. za nemocnicou | 54 m²

Túžite po nadštandardnom bývaní v Leviciach máme pre vás exkluzívny 2-izbový byt, ktorý vás oča

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levice

180,000 € 3333 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (776)
Upresniť hľadanie