Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Novinka
Novinka

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

2 IZBOVÝ BYT, POKROKU, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pokroku | 54 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Teras

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii pri Galérií

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt po kompletnej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,500 € 5238 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 2-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt na Mikovíniho

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj veľký 2-izbový byt 54m2– Košice, Terasa, Ľudová ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľudová | 54 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj krásny, svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 54 m², nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 3148 €/m²

REZERVOVANÉ! DIZAJNOVÝ 1,5 IZB. BYT NA TERASE: Štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

​REZERVOVANÉ! Hľadáte nekompromisnú kvalitu, modernú estetiku a lokalitu, kde máte všetko na d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,990 € 4366 €/m²

Investičný 2-izbový byt, Košice Západ – Terasa v blízkosti OC Galéria.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

Trieda SNP - veľmi pekný 2 izbový byt 52 m², 3 x LOGGIA 18 m². KR

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 52 m²

ZARA REALITY v EXKLUZÍVNOM zastúpení Zdenka Horváthová ponúka : NOVINKA: veľmi pekný, priest

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 4035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 2i byt(65m²) s loggiou,kompletná rekonštrukcia Slobody,KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha priestorom, je v top lokalite a nevyžaduje žiadne ďalšie investíci

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

2i byt Košice - Západ, Bernolákova, čiast. rek., lodžia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 2 iz

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

200,000 € 4000 €/m²

NOVÁ CENA - zariadený 2-izbový byt 52 m2, Popradská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51.6 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 2 izbový byt v lok

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

174,900 € 3390 €/m²

2 izbový byt pri Cassovare so záhradkou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Husárska | 43 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj dvojizbový byt na Husárskej ulici v Košiciach, kt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 5698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

NA PREDAJ 1 a pol IZBOVÝ BYT KEŽMARSKA ULICA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 3414 €/m²

NESTHOME - 2-izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Ľubovnianska, KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 58 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

258,000 € 4448 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie