REZERVOVANÉ !NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, 68M2, TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 97 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1000 €/m²

AZ. 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite na Rúbanisku v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

78,300 € 2061 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v roku 2023 na ulici Maršála Malinovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto krásne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,700 € 2214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 x 2i byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame Vám výnimočnú investičnú príležitosť v podobe dvoch 2-izbových bytov, ktoré sú po komp

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

152,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. !PREDAJ! 2 izb. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 49 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5519 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny byt pri jazere v prestížnom Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Nezadaná | 49.56 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v projekte LuxApartments v prestížnom Pen

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Šajdíkove Humence

249,000 € 5024 €/m²

Predané !!!! Krásny dvojizbový byt Centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Terézie Vansovej | 47 m²

Center Reality. sk Vám so súhlasom majiteľa ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,900 € 2338 €/m²

Strešný 2-izbový byt s terasou v novostavbe Trenčín - Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

2 izbový byt | Tramínová | 63.78 m²

Ponúkame na predaj luxusný strešný 2-izbový byt s orientáciou na západ v projekte Silvánska vo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,317 € 2764 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

Byty v Kline - posledné dva voľné

Reality Klin

2 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj nové, priestranné byty v menšom bytovom dome so šiestimi jednotkami v pokojn

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Klin

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

PREDANÉ 2-izbový byt s výťahom a pivnicou, Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 56.4 m²

Hľadáte útulný byt v centre Fiľakova za skvelú cenu, v ktorom sa budete cítiť príjemne už od pr

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

2-izbový byt na predaj – Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m² v tichej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava, Vajnoryv Bratislave - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

189,999 € 4524 €/m²

Na predaj krásny apartmán v Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | Lúčna | 50.9 m²

Exkluzívne zastupujeme klienta pri predaji krásneho apartmánu v Štrbe, ktorý je na liste vlastn

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

265,000 € 5206 €/m²

Predaný - Na predaj 2 izbový byt v Košeci

Reality Košeca

2 izbový byt | Zliechovská ulica | 65 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v srdci krásnej obce Košeca? Máme pre vás sk

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Košeca

88,000 € 1354 €/m²

Veľký 2 izbový byt na Severe na predaj

Reality Martin

2 izbový byt | Severná | 68 m²

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Martin

134,000 € 1971 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23114)
Upresniť hľadanie