Rezervovaný: Na predaj 2-izb. byt na Chrenovej v Nitre.

Reality Nitra

2 izbový byt | Lesná | 54 m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite v Nitre na Chrenovej pri N-centre.

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Nitra

175,500 € 3250 €/m²

2 izbový apartmán v Hrabovskej doline

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Hrabovská dolina | 54 m²

2 izbový apartmán o výmere 54 m2 sa nachádza na 2 podlaží apartmánového domu vila Renata v hrab

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2963 €/m²

FINREA│Na predaj 2-izbový byt (54 m²) – Martin, lokalita Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 54 m²

Predstavte si rána so slnečnými lúčmi v kuchyni a pokojné večery v obývacej izbe orientovanej n

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

120,000 € 2222 €/m²

REZERVOVANÉ zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.64 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj príjemný a svetlý 2-

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

194,990 € 3504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT, 63 M2 (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

2 izbový byt | J.Kozáčeka | 62.65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 61M2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

118,090 € 1936 €/m²

2-izbový byt ihneď k dispozícii | 6/7 posch. | výborná lokalita - Klokočina.

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt po

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Nitra

137,000 € 2915 €/m²

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

PREDANÝ! 2-i byt v tehlovej bytovke na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

PREDANÝ! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 2-izbový tehlový byt o r

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sereď

137,000 € 2362 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Priestranný byt na Záhradníckej v uzatvorenom vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3877 €/m²

Ihneď kúpim byt | Garsónka až po 3-izbový byt | platba možná aj v hotovosti.

Reality Trnava

2 izbový byt | 1 m²

Ihneď kúpim garsónku, 1-izbový, 2-izbový alebo 3-izbový byt. Mám záujem o byty v pôvodnom stav

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Jedinečné 2 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

159,000 € 2607 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – slnečný 2i byt v novostavbe s výhľadom na mesto a Karpaty, 57 m2 + 4 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Znížená cena....2 izbový tehlový byt na sídlisku Vargove pole.

Reality Rožňava

2 izbový byt | 56 m²

RealityRožňava s.r.o.Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke na sídlisku Vargové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,500 € 1402 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na predaj – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Kukučínova | 50.43 m²

Hľadáte praktický a útulný byt v pokojnej lokalite Fiľakova za výhodnú cenu? Tento zrekonštruo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,000 € 1071 €/m²

OCCAM | Rezidencia Schön – Obchodná ul., priestranný 2i apartmán s terasou, investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 103 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,500 € 3393 €/m²

REZERVOVANÉ - AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - KOMPLETNE, MODERNE ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 58.46 m²

REZERVOVANÉ - AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne moderne zariadený, 2-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | 59.6 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3719 €/m²

Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

AZ. Predaj 2-izb.byt s balkónom v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY

Reality Dvorníky

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izb.byt s balkónom v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY Dispozícia

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

117,630 € 1961 €/m²

Reality Dvorníky

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

109,833 € 1831 €/m²

Reality Dvorníky

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

112,045 € 1778 €/m²

Výrazná zĺava !!! Predaj 2 izb. bytu na ul. Česká

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Česká | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2 - izbový byt, 54 m2, na ulici Česká 18 ( Sídl. Západ) Sa

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

68,000 € 1259 €/m²

2i BYT NA SIHOTI s možnosťou park. miesta, TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,000 € 3196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie