2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná
155,000 € 3814 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
179,990 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 55.56 m²
PREDAJ, 2 izbový byt, ul. Budovateľská, Stupava Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične rieš
187,000 € 3366 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²
Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest
207,000 € 3419 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²
164,990 € 2750 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Dovoľte mi predstaviť Vám byt s veľkým potenciálom — ideálny ako štartovacie bývanie alebo výbo
144,900 € 3813 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²
Bytový dom , novostavba: Stupava, ulica Jána Ondruša PARAMETRE: Typ: 2-izbový byt Poschodie:
183,000 € 2947 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 60 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s vyšším štandardom na Dlhej ulici v novostavbe Nuevo v Stupave
190,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
190,000 € 3362 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2
183,195 € 2950 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v pokojnej lo
209,990 € 3387 €/m²
2 izbový byt | Marcheggská | 55 m²
Chcete si kúpiť svoj prvý útulný byt, alebo hľadáte vhodnú investíciu? dominik čačo reality vá
179,900 € 3271 €/m²
2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²
EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom ap
183,900 € 2243 €/m²
2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²
EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom by
199,900 € 2438 €/m²
2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh
182,900 € 3325 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 67.28 m²
POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po
163,990 € 2437 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr
179,990 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový strešný byt s 21 m2 terasou v
179,990 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 87.81 m²
190,990 € 2175 €/m²
2 izbový byt | Sama Chalupku | 47.57 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt v samom
163,990 € 3447 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis
178,000 € 3017 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3
180,000 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²
Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás
195,000 € 3116 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.