INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3453 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie alebo efektívnu investíciu v Poprade, kde nemusíte riešiť žiadne dodato

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | 61.27 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Poprad Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29.augusta | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe bytového domu URSUS v obľúbenej lokalite

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny 2-izbový byt v TOP lokalite

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.03 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v Poprade, v lukratívnej a vyhľadávanej časti mesta. Byt

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt s krásnou terasou pod Tatrami v projekte Pinora

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.84 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s priestrannou terasou, situovaný v nádhernom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Štýlové 2-izbové byty v novostavbe bytového domu

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,000 € 117000 €/m²

Tehlový 2-izbový byt v Poprade – vlastné kúrenie, 2 pivnice a nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | 57 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2368 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predam, byt 2 izby Letná Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 54 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2izbový byt na Nový Juh Poprad. Byt sa nachádza v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

147,000 € 2722 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky štýlový, zariadený 2-izbový byt s garážou v novostavbe- ihneď k nasťahovaniu

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

TUreality predáme slnečný 2-izbový byt v top stave, ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

167,990 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

2izbovy byt v novostavbe Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňová | 0 m²

N120-112-ERVEa Moderný 2-izbový byt v novostavbe na predaj – Štýlové bývanie s maximom priest

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

213,500 €

Pripravujeme na predaj 2 izbový byt v centre Popradu, novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej Brigady | 50 m²

REAL VISION Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v centre Popradu. Výmera bytu 50 m2, 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

2 izbový byt, ktorý si zariadite presne podľa seba

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

2-izbový byt s balkónom v Poprade, obľúbená lokalita JUH 3 Hľadáte bývanie, kde nemusíte prerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Poprad

153,000 € 3060 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 50 m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu Ponúkame na predaj elega

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,999 € 3380 €/m²

Predaj krásneho 2izb bytu Poprad Nový Juh 3

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt na sídlisku Juh 3 Poprad. Byt sa nachádza v tich

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

152,999 € 3060 €/m²

2 izbový byt Dostojevského ul. Nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Poprade. Nachádza sa v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Poprad

164,900 € 3233 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb. byt v centre mesta s veľkou terasou, parkovaním a vlastným kúrením

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny 2 izbový byt s veľkou slnečnou terasou a parkovacím státím pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Poprad

239,900 € 2890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie