Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový apartmán NA PREDAJ, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Odbojárska | 51 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v prestížnom pr

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

259,000 € 5078 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový apartmán v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Odbojárska | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s balkónom v prestížnom projekte H

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

249,000 € 3411 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Nadštandardný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš (2022)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 3516 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 109

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 4600 €/m²

2 izbový apartmán s balkónom, novostavba 2022

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²

Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2715 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt č 103 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,999 € 3357 €/m²

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

177,252 € 2906 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2 izbový apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 57 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

167,000 € 2930 €/m²

Novinka
Novinka

BOHÚNKA | 2-izbový byt v historickom centre Liptovského Mikuláša (205)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 51.15 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,900 € 4319 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v historickom centre Liptovského Mikuláša (407)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 57.25 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,900 € 4313 €/m²

2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

Dvoj izbový byt v Liptovskom Mikuláši ID: 008-112-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | . | 79 m²

ID: 008-112-TICHOa Ponúkam na predaj 2-izbový byt v centre mesta Liptovský Mikuláš na ulici 1.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2139 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105695

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 65 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,990 € 3077 €/m²

Rezervované !Dvojizbový byt 53 m2 + balkón v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Na predaj: štýlový apartmán s priestrannou terasou– Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie