Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

TOP NA PREDAJ: pozemok 1511m2 - Dlhá pri Trnave

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,511 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Na predaj zaujímavý pozemo

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

154 €/m2 154 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1511 m2 Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 1,511 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

150 €/m2 150 €/m2

HALO reality - Prenájom, komerčný objekt Dlhá - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dlhá

Objekt pre obchod | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Šelestiaková, kontakt: 0911 868 590, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Dlhá

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

"ĎALEKO OD HLUČNÉHO DAVU", 4+ IZB. DOM, AUTENTICKÝ VIDIEK

Reality Dlhá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 140 m²

Nájdite svoj pokojný prístav v obci Dlhá – dom so slnečnou záhradou a vôňou čerešní. Túžite sp

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dlhá

249,000 € 1779 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok 559 m² s projektom – ideálny na výstavbu vášho domu

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 559 m²

pokojná rezidenčná lokalita | projekt domu v cene | pripravené na výstavbu | ideálne rodinné bý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

99,000 € 177 €/m²

"ĎALEKO OD HLUČNÉHO DAVU", 4+ IZB. DOM, AUTENTICKÝ VIDIEK

Reality Dlhá

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dlhá

249,000 € 1779 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj - starší rodinný dom s pozemkom o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, ktorý je vzhľadom na svoj technický stav vhodný na kompl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Dlhá

104,900 € 874 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 669 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 669 m² nachádzajúci sa v pokojnej časti o

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Dlhá

104,900 € 157 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Dlhá 13km od Trnavy

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dlhá len 13km o

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

150 €/m2

Stavený pozemok obec Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,511 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej obci Dlhá. Ideálne mieste na stavbu svoj

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

153 €/m2 153 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie