Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

Nadštandardný zateplený rodinný dom s nadstavbou – Hlohovec, Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | D. Jurkoviča | 218 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=tv-MAKH7bMg Ponúkame na predaj samos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

299,000 € 1372 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PNORF – 7i rodinný dom s garážou v lukratívnej lokalite na Jarmočnej ul.

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Jarmočná | 230 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj priestranný, rožný, samostatne stojaci,

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 804 €/m²

PNORF – Rodinný dom s investičným potenciálom | 639 m² | centrum Šulekovo – Školská ul.

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Školská | 300 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj trojpodlažný samostatne stojaci masívny

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 617 €/m²

PNORF – 4i RD a 1i RD, pozemok 1316 m2, bazén, altánok, jazierko, D1, Šulekovo – Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 250 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z komp

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

265,000 € 1060 €/m²

PNORF – pôvodný 3i rod. dom, pozemok 104 m2, Dukelská ul.

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Dukelská | 60 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame na predaj pôvodný, no kompaktný 3-izbový rodi

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Hlohovec

53,000 € 883 €/m²

PNORF – kompaktný 5i RD, 135 m2, 345 m2, garáž, Nová štvrť

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Nová štvrť | 135 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný dvojpodlažný 5i rodinný dvojdom s garážou, predzáh

Publikované: 16.04.2020 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

145,000 € 1074 €/m²

Rezervované/ PNORF – 1i RD s terasou, prístreškom a záhradou, 35 m2, 164 m2, sv. Peter

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Svätopeterská | 35 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený,

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

90,000 € 2829 €/m²

PNORF – Útulný 2i dom so slnečným pozemkom 635 m2, ul. Kpt. Nálepku

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 102 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s dušou alebo pokojné miesto pre aktívny oddych v záhrade priamo na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

156,000 € 1529 €/m²

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 114 m²

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom Hľadáte pokojné b

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

165,000 € 1447 €/m²

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predmestí Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Šulekovo. Dom je napriek svojmu veku zac

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

159,000 € 1136 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM - LEOPOLDOV - CELKOVÁ ROZLOHA 428M²

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 139.4 m²

PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

229,000 € 1643 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hlohovec, Šulekovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-72

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

56,000 € 560 €/m²

HALO reality - Predaj, dva rodinné domy na pozemku Hlohovec-Šulekovo, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

135,000 € 900 €/m²

4-izbový dom s krásnou 200 m² záhradou

Reality Hlohovec

Rodinný dom | . | 96 m²

Moderné 4-izbové domy v novostavbe, ktoré ponúkajú priestor, súkromie, skvelú dostupnosť a obči

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

177,000 € 1844 €/m²

5 izbový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami na veľkom pozemku v Hlohovci REZERVOVANÉ

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 115 m²

Ak hľadáte dvojgeneračné bývanie poprípade priestranný rodinný dom na výnimočnom pozemku v prij

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1609 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom s obrovským potenciálom v Hlohovci

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohová | 80 m²

Objavte priestor, kde sa minulosť stretáva s vašou budúcnosťou – ideálne miesto pre rodinný živ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

119,000 € 1488 €/m²

TREEF | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

250,008 € 1953 €/m²

GESTTO | REZERVOVANÉ | STARŠÍ RODINNÝ DOM | POZEMOK 992 m² | NA PREDAJ | ŠULEKOVO – HLOHOVEC

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Šulekova | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú re

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Hlohovec

100,000 € 1429 €/m²

člen NARKS

PREDAJ, INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM, RODINNÝ DOM – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY POD JEDNOU STRECHOU, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 112 m²

Hneď na úvod jasne a bez nejasností: Nejde o predaj samostatných bytov. Predmetom predaja je ce

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

199,990 € 1786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 izbový rodinný dom Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 120 m²

UNIKÁTNA MOŽNOSŤ V HLOHOVCI – ŠULEKOVO! 4-IZBOVÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU NA VLASTNÚ VÍZIU! VAŠE R

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

98,500 € 821 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie