1503 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 616 m²
V TUreality ponúkame na predaj stavebné pozemmy ktoré sú podľa územného plánu určené na výstav
59,000 € 96 €/m²
Obchodné priestory | 600 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívne : Polyfunkčný objekt v Diviakoch. Hľadáš investíciu, kt
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 951 m²
Na predaj pozemok v k.ú. Kurov – pokojná a vyhľadávaná lokalita ???? Ponúkame na predaj pozemok
35 €/m2 35 €/m2
3 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali
390,000 € 3679 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 2,305 m²
Slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2305m2 v obci Prečin v časti Lúky, pri Považskej Bystrici.
17,000 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,213 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy. Rozloha je 1213
44,990 € 37 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu svojho vysnívaného domova v krásnom oravskom prostredí? Poz
72 €/m2
3 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúka na predaj veľký trojizbový byt, v tehlovom bytovom dome v Novom Meste nad Váho
125,000 € 1420 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
➡️ Začnite ako 3-izbový, dokončite ako 5-izbový ➡️ Moderný dizajn, inteligentná domácnosť, perfek
129,990 € 1204 €/m²
Polyfunkčný objekt | 2,182 m²
V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 52.6 m²
TUreality ponúka na prenájom reprezentatívny, svetlý priestor v lukratívnej časti Trenčína – Pa
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 2,340 m²
TUreality, Vám ponúkajú na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý spája komfort, bezpečie, energe
255,000 € 109 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s úžitk
139,900 € 874 €/m²
2 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt v obľúbenej kúpeľnej lokalite v Tr. Tepliciach s
113,000 € 1638 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 42 m²
Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu
89,900 € 2140 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok Bitarová o výmere 600m2(130m2 je prístupová cesta).
72,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 450 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Horná Streda. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti
54,990 € 122 €/m²
Priestor pre sklad | 8,300 m²
TUreality ponúka na prenájom skladové a parkovacie priestory vhodné pre široké spektrum podnika
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m² , nachádzajúci
Cena dohodou
Obchodné priestory | 1,267 m²
Ponúkame na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej časti obce Teplička na
Cena dohodou
Rodinný dom | 191 m²
TUreality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej o
297,900 € 1560 €/m²
3 izbový byt | 68.81 m²
TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene
326,000 € 4738 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáci
117,000 € 1857 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám
229,000 € 1647 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.