TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v Bratislave - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | L.Fullu | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,900 € 4760 €/m²

Nová KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, 1i byt, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 35 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.- izbový byt s pivničnou kobkou a loggiou o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

179,900 € 5140 €/m²

DOM-REALÍT / 1izb byt v žiadanej lokalite so zmenou dispozície

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 33 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

183,000 € 5545 €/m²

NOMA | SILVÁNSKA- Vaše PRVÉ bývanie na PERFEKTNEJ adrese pod lesom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Silvánska | 42 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby ponúka na PREDAJ tento praktický 1-izbový byt v pokojnej ča

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,250 € 4292 €/m²

PREDANÉ. 1-izbový byt 31,43 m² v zateplenom dome – vhodný na bývanie aj investíciu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 31.43 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt v pôvodnom stav

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 5091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie