1520 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 65.61 m²
TUreality ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbový byt s vlastn
231,990 € 3536 €/m²
Garáž | 20 m²
TUreality ponúka na predaj garáž o výmere 20 m² v lokalite Noviny. Garáž je ideálna na parkova
29,999 € 1500 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka jedinečný stavebný pozemok. Obec Bočiar – len 20 minút od Košíc Výmera: 1542
145,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku pozemku youtube.com/watch?v=vvAcvNMaJ1M Hľadáte ideáln
63,500 €
Rodinný dom | 1,073 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:
210,000 € 196 €/m²
4 izbový byt | 120 m²
TUreality ponúka na prenájom krásny, slnečný 4-izbový byt so samostatým vstupom o výmere 120 m²
1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 35 m²
Predaný: 1-izbový byt na predaj v centre Považskej Bystrice na sídlisku Stred – lokalita, ktorá
95,000 € 2714 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na obľúbenom
196,000 € 2481 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
TUreality ponúka na prenájom chatu/ menší domček pre 1-2 osoby, vhodný aj ako chalupa. Leží v o
690 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 735 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chatu situovanú v krásnom prostredí nad ulicou Karpatská v No
25,000 € 34 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom s užitkovou plochou 96m2 v dedinke Rakoľuby. Predáva sa
254,990 € 2656 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový byt v obci Dubodiel o výmere 70 m², s
161,500 € 2307 €/m²
Rodinný dom | 610 m²
TUreality ponúka na predaj LUKRATÍVNY rodinný DOM s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, kús
249,000 € 408 €/m²
Rodinný dom | 440 m²
TUreality ponúka energeticky sebestačnú modernú novostavbu v obci Krásna Lúka s nádherným panor
375,000 € 852 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr
240,000 € 4800 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TUreality ponuka – Stavebný pozemok v obci Jelenec • Rozloha 600 m² • Všetky inžinierske sie
67,999 € 113 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
TUreality ponuka exkluzívne – Diskrétna investičná nehnuteľnosť – Zlaté Moravce • 10 izieb •
232,000 € 773 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na prenájom 2 izbový byt v obci Chynorany, okr. Partizánske. Byt s rozlohou 52
430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,073 m²
210,000 € 196 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Predtým ako si pozriete foto-galeriu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video
123,900 € 2253 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/jA0S4_krBQY TUreality ponúka na predaj priestranný, čiasto
116,000 € 1365 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²
TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Oko
180 €/m2 180 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²
TUreality ponúkajú na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v mestskej časti Okol
180 €/m2 180 €/m2
2 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúka priestranný a svetlý 2-izbový byt s úžitkovou plochou 66 m² vo vyhľadávanej lo
179,000 € 2034 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.