Predaj zrekonštruovanej chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²

Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 931 €/m²

Top
Top

Predaj novostavby chaty v Oščadnici - Ľaliky

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Pod Kalváriou | 260 m²

Okres: Čadca Obec: Oščadnica – Ľaliky, Rozloha pozemku: 5.231 m2, Cena: 329.000 € Uvedený

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

329,000 € 1265 €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre reklamu | 1,229 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný rekreačný pozemok s pekným výhľadom, ktorý sa nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

52 €/m2 52 €/m2

ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V OBCI OŠČADNICA

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Oščadnica 1220/4 | 260 m²

Ondrej Hrubý z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj luxusnú 5-izb. rodinnú vilu s pozemkom o r

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

399,900 € 1538 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok, Oščadnica, časť Švancari

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 912 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Oščadnici, časť Švanca

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

46 €/m2 46 €/m2

Prenajmeme kancelárie od 15 m2 v Oščadnici

Reality Oščadnica

Kancelárie, administratívne priestory | I/11 | 436 m²

Prenajmeme administratívne priestory o výmere 436 m2 v administratívnej budove v samostatnom a

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Oščadnica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemky v Oščadnici, okres Čadca

Reality Oščadnica

Iný poľnohosp. pozemok | - | 15,723 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v CHKO Kysuce. V blízko

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

1 €/m2 1 €/m2

Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v obci Oščadnica.

Reality Oščadnica

Skladový objekt | I/11 | 2,008 m²

Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v samostatnom areáli v obci Oščadnica. Areál sa na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Oščadnica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Pozemok Oščadnica, Veľká Rača 1229 m2

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | 1,229 m²

959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59,900 € 49 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj Chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | 207 m²

Ponúkame na predaj krásnu drevenicu v tichej a pokojnej časti obce Oščadnica, ktorá je situovan

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 720 €/m²

Prenájom: TOP Novostavby, Oščadnica, okr. Čadca

Reality Oščadnica

Rodinný dom | bočná | 80 m²

(N008-23-MAKNa) Popis Nehnuteľnosti Ponúkame na prenájom rekreačnú chatu v obci Oščadnica, pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Oščadnica

1,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA: Stavebný Pozemok 660m2, Oščadnica, okr. Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Dedovka | 660 m²

(N015-14-MAKN) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Oš

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

44,600 € 68 €/m²

Predaj, pozemok, 912m2, Oščadnica, okres Čadca (N012-14-TOJAa)

Reality Oščadnica

Orná pôda | Rovne | 912 m²

(N012-14-TOJAa) Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok s pekným výhľadom v obci Oščadn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

44,000 € 48 €/m²

Pozemok Oščadnica, okres Čadca, 403m2 171-14-PEMOa

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Kubušovci | 403 m²

171-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Oščadnica, okr. Čadca, presnejšie časť Kubu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

51,000 € 127 €/m²

Predaj, chata, 160m2, Oščadnica, okres Čadca (836-12-JAS)

Reality Oščadnica

Chalupa, rekreačný domček | Oščadnica | 160 m²

836-12-JAS Ponúkame na predaj chatu v obci Oščadnica na pozemku o ploche 707m2. Chata je situ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

156,000 € 975 €/m²

Predaj, investičný pozemok, 3402m2, Oščadnica (197-14-MACHa)

Reality Oščadnica

Orná pôda | Vrešťovka | 3,911 m²

(197-14-MACHa) Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Oščadnica. Pozemok je situovaný v p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

180,000 € 46 €/m²

Predaj, pozemok na developerské účely, 9 938m2, Oščadnica (803-14-JAS)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 9,938 m²

803-14-JAS Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný pozemok v katastri obce Oščadnica. Pozemok má 9

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

17 €/m2 17 €/m2

Predaj podielov v katastri Oščadnica, okr Čadca, 2891m2

Reality Oščadnica

Orná pôda | 0 m²

178-14-PEMO Ponúkame na predaj rôzne podiely na susediacich pozemkoch v katastrálnom území obc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

25,000 €

Predaj: drevenica,110m2,pozemok 650m2,, Oščadnica, okr : Čadca (777-12-JAS)

Reality Oščadnica

Chalupa, rekreačný domček | Oščadnica | 110 m²

777-12-JAS Ponúkame na predaj pôvodnú klasickú drevenicu so súpisným číslom, situovanú v obci

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

76,000 € 691 €/m²

Predaj podielov v katastri Oščadnica, okres Čadca, 1477m2

Reality Oščadnica

Orná pôda | 1,477 m²

177-14-PEMO Ponúkame na predaj rôzne podiely na susediacich pozemkoch v katastrálnom území obc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

13,500 € 9 €/m²

Predaj 4 izb. murovanej chaty v krásnej prírode - Oščadnica

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Oščadnica | 120 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izb. murovanej chaty celoročne obývateľnej (bezúdržbovej) v ob

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 18.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

225,000 € 1875 €/m²

Predaj 4 izb. novostavby - murovaná chata celoročne obývateľnej-Oščadnica

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Rovné | 120 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

175,000 € 1458 €/m²

Apartmán v Oščadnici, horská chata Čučoriedka

Reality Oščadnica

1 izbový byt | Nezadaná | 27.2 m²

Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

84,900 € 3121 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie