3 izbový byt za výhodnú cenu SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | Československej armády | 76 m²

🏡 ARCHEUS REALITY Humenné Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a vyhľadáva

Publikované: 28.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

65,000 € 855 €/m²

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | 1. Mája | 68 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Centre – ul. 1. Mája. Bytový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1662 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | Študentská | 73 m²

STARS REALITY ponúka na predaj pekný moderný zrekonštruovaný 3-izbový byt na Sídlisku II. v Sni

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1548 €/m²

Trojizbový byt Snina centrum

Reality Snina

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Snina s obľúbenou dispozíciou . Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

105,000 € 1221 €/m²

Na predaj 3 izbový luxusný byt, Snina (N035-113-MABA)

Reality Snina

3 izbový byt | 1.maja | 66 m²

N035-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Predám 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

153,000 € 2318 €/m²

Predaj 3i byt v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Študentská | 64 m²

ACH93B Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, slnečný 3-izbový byt s

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

50,000 € 781 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ID-3196 3-izbový byt Snina - Palárikova ul.

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 1 m²

ID:3196 Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Snina na Palárikovej ulici: -nachád

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Snina

88,900 € 88900 €/m²

NA PREDAJ – 3 izbový byt s balkónom – Sídlisko II – Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 60.99 m²

Na predaj 3-izbový byt v lokalite Sídlisko II, ulica Palárikova, Snina Ponúkame na predaj 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Snina

88,000 € 1443 €/m²

Znížená cena – Na predaj – 3 izbový byt na rekonštrukciu – Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Študentská | 77 m²

Predaj 3-izbového bytu s veľkým potenciálom – Snina, Študentská ulica Výrazne znížená cena!

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Snina

58,000 € 753 €/m²

Predaný: 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova 1635 | 74 m²

Predám 3 izbový tehlový byt s balkónom na ulici Palárikova 1635. - lokalita : pri tzv. starej

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

65,000 € 878 €/m²

Predám 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Čsl. armády | 77 m²

Byt je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami. Nový majiteľ si rekonštrukciou môže p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

59,000 € 857 €/m²

Predaný : 3-izbový byt – ul. Vihorlatská

Reality Snina

3 izbový byt | Vihorlatská | 69 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt v žiadanej lokalite blízko centra me

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

81,900 € 1187 €/m²

Predám 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 75 m²

Základne informácie: - 3 izbový priestranný byt - lokalita - Palárikova 1619 - rozloha bytu 75

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

64,000 € 880 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt v Snine na ul. Kukučínova

Reality Snina

3 izbový byt | Kukučínova | 82.11 m²

MEGA Realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLIZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

1 € 0 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s vlastnou záhradou za super cenu v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Gagarinova | 76 m²

Super cena! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s veľkou pivnicou a záhrado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

65,000 € 855 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Ideálny byt na rekonštrukciu – 4 izby, Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj pôvodne 3-izbový byt dispozične upravený na 4-izbový,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

69,999 € 986 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ 3-izbový BYT v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Dobrianskeho 1525/50 | 75 m²

MEGA Realitná kancelária ponúka vo VÝHRADNOM zastúpení klienta EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný 3-i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

49,990 € 667 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Študentská | 77 m²

🏠 Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 77 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

56,000 € 727 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (771)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie